رفتن به مطلب

ارسال محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان عزیز من تازه کار هستم مشتریم این کار ا رو ازم خواسته یکم سردرگم هستم میشه راهنمایی بکنید....ممنون میشم

ایجاد حساب کاربری برای ثبت سفارش اجباری نباشد بشود بدون ایجاد حساب کاربری هم ثبت سفارش کرد _________ امکان تغییر قیمت . امکان گداشتن تخفیفات وقتی فرد وارد سایت میشود  بهش شماره داده شود تعداد افراد انلاین نشان داده شود ________ بشود از طریق سایت وارد اینستاگرام _واتساپ _پیام دادن _تماس گرفتن _______ یجوری تنظیم کنید دو زمان از نظر ساعت و روزش مشخص کنن که اگر نشد ساعت و روز اول ارسال کرد اون تایم دومی که انتخاب کردن بفرستیم  . اما ارسالی ۲۴ ساعت اول نباشه . یعنی طرف الان ثبت کرده بکه من ۲ ساعت دیگه ۳ ساعت دیگه ۸ ساعت دیگه میخوام _______ فیلتر هزینه بزارید _______ برای حساب کاربری ایمیل نخواهد _______ بخش . هزینه ارسالو برامون باز بزارید . چون ممکنه یا زمانایی ارسال رایگان بزنیم یا زمانایی  هم هزینه رو بزنیم بهموک یاد بدید چطوری هزینه . شهرستان درون تهران یا اطراف تهران جدا کنبم که فرد مثلا . درون تهران انتخاب کرد . یا شهرستان  انتخاب کرد . همه قیمتای ارسال مثل هم نیاد براشون شهرستان  مثل تهران نیاد  یا گذینه پس کرابه __________ پایین هر محصول  بشه اطلاعاتی قرار داد . یا نکته ای نوشته بشه ______ بتونبم شهرها رو وارد کنیم _____ بتونیم هزینه ارسال برای شهرستان خود تهران و اطراف تهران متفاوت بزاریم یعنی ۳ قیمت .

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز لطفا متن رو درست ارسال کنید و یک لیست مناسلب ازش در بیارید نه صرفا متن مشتری رو اینجا وارد کنید و منتظر پاسخ بمونید.

چندین مورد که از لیست بالا پاسخش در انجمن پیدا میشه. کافیه جستجو کنید فقط.

در نهایت مواردی که موجود نیست و.. رو به صورت تاپیک های جداگانه به عناوین درست مطرح کنید تا هم بهتر بشه بهتون کمک کرد و هم اگر دوستان دیگه مشکلات مشابهی داشتند بتونند راحت تر به جوابشون برسند

ببینید ما اینجا قرار هست به شما کمک کنیم، نه اینکه تمام موارد پروژه شمارو انجام بدیم و شما تحویل مشتری بدید.

لینک به ارسال

عذر خواهی میکنم منظورم این بود که افزونه ای هست که این کارها رو انجام بده ،

حقیقتش یه سایت کوچکیه که فقط 3 نمونه محصول داخلش به فروش میرسه که نمیخواد تو سایت پرداخت بشه فقط موقع ای که مراحل پایان خرید اطلاعاتش و هزینه خرید و ارسال ثبت بشه و یه کد برای مشتری ارسال بشه که بعد بیاد توی اینستاگرام کد با فیش واریز رو بده که ما بتونیم براش ارسال کنیم.

لینک به ارسال

خب الان خیلی مساله راحت تر شد.

با توجه به چیزهایی که من متوجه شدم، فکر میکنم اگر از فرم سازها استفاده کنید براتون بهتره.

شما میتونید به عنوان مثال از گرویتی فرم استفاده کنید، فرم مورد نیازتون رو بسازید و طراحی هاش رو انجام بدید. تا جایی که یادم هست امکان ایجاد کد سفارش هم با گرویتی وجود داره.

کاربر میتونه فرم رو پر کنه و یک کد دریافت کنه. این امکان هم وجود داره وقتی کاربر لاگین میشه قیمت رو براش تغییر بدید یا تخفیف اعمال کنید اگر اشتباه نکنم.

البته در مورد هزینه ارسال فکر میکنم باید بیشتر تحقیق کنید چون اشراف کامل ندارم به این مورد.

در مورد گرویتی فرم جستجو کنید فکر میکنم به نتیجه برسید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...