رفتن به مطلب

خطای 503 - خیلی مهم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند هفته قبل ورد پرس رو به روز رسانی کردم به نسخه 5.8.1

تم و چندتا افزونه ها رو نیز به روزرسانی کردم

تا چند روز پیش مشکل خاصی نداشتیم که متاسفانه متوجه شدیم سایت خطای 500 و گاها 503 رو میده

بعد از تماس با هاست اینجور که مشخص شد رم و سی پی یو زیادی از هاست گرفته و مشکل ایجاد کرده

روشهای مختلفی از جمله پاکسازی دیتابیس، کش و ... رو امتحان کردم نتیجه ای که حاصل شد این بود وقتی افزونه ها رو غیر فعال کنم سایت بالا میاد. (تغییر نام پوشه plugins) ظاهرا مشکل از افزونه ها باشه ولی از کدامش معلوم نیست

دوستان لطف میکنند راهنمایی کنند؟

ممنون

لینک به ارسال

می تونید دونه دونه افزونه هایتون رو غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدوم افزونه هست

و یا از افزونه هایی مثل این افزونه استفاده کنید و اطلاعاتش رو با هاستتون به اشتراک بذارید تا راهنماییتون کنن

https://wordpress.org/plugins/query-monitor/

لینک به ارسال

ممنون جناب اسدی

تقریبا به همین روش رفتم جلو 

اول همه افزونه ها غیر فعال تا سایت بالا اومد

بعد دونه دونه فعال کردم و بعد از فعال کردن هر افزونه سایت بررسی کردم تا ببینم مشکلی پیش نیامده باشه 

تا اینکه متوجه شدم افزونه w3 total cache مشکل داشته یعنی به محض فعال کزدنش سایت خطای 503 می داد

فعلا با این ترفند سایت اوکی شده

اما دقیقا نمی دونم مشکل از افزونه است (چون قبلا مشکلی نداشت) یا از آپدیت وردپرس بوده؟ یا از هاست یا  دلیل دیگه نمی دونم

به نظرتون افزونه جایگزین برای اون چی می تونه خوب باشه؟ برای افزایش سرعت ، کش  و...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...