رفتن به مطلب

از کار افتادن وردپرس

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام. امروز من بعاز نصب SSl ساده و حذفش با یسری مشکلات روبه رو شدم که دیوونم کردن. سایتم از لحاظ بالا اومدن و اینا مشکلی نداره. مشکلش فقط اینه که توی هر بخشی که نیاز به تیک زدن داره تیک نمیخوره مثلا توی تنظیمات افزونه ها یا انتخاب های دسته جمعی و... تیکش از کار افتاده و نمیشه گزینه ای انتخاب کرد. مشکل دیگمم اینه که وقتی میخوام برم یه نوشته رو ویرایش کنم با اروری مواجه میشم که میگه: ویرایش گر بلوک نیازمند جاوا اسکریپت هست و لطفا جاوا اسکریپت رو در سایتتون فعال کنید. این در حالیه که من جاوا اسکریپت مرورگرم فعاله. بخش سلامت سایتمم که هیچی نمیاره بالا و میگه سلامت سایت جاوا اسکریپت های لازم رو بررسی می کنه. بخش ابزار های سایتمم که کلا از کار افتاده و وقتی میرم تو صفحش هیچی نمیاره بالا. از صبح افزونه و قالب ها رو پاک کردم و بازم درست نشد. کش وردپرس و مرورگر و هرچی که فکرشو بکنید پاک کردم نشد. همه کار کردم اما درست نمیشه. نمیدونم حالا دلیلش همون نصب افزونه ssl بود یا نه. لطفا کمکم کنید.

1416349776_Screenshot2021-11-06193412.png.0a5df62d500df282a79eba2275a64c79.png1178779112_Screenshot2021-11-06193315.thumb.png.923c496dd6a5bcaf9a7cc2f34528603c.png

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...