رفتن به مطلب

راه حل های بالاآوردن سایت(قالب+محتوای ...) جدید به جای قبلی بدون پایین آمدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک سایت دارم که می خوام قالب و افزونه ها و مطالب و ... رو از اول دوباره شروع کنم (بکوبم دوباره بسازم) چه راه حل هایی دارم که بدون اینکه سایت قبلی پایین بیاد سایت جدی رو بسازم و بعد از تکمیل در کمترین زمان ممکن جایگزین قبلی کنم؟

راه حل هایی که به ذهنم میرسه ایجاد در لوکال هست فقط

لطفا هر راه حلی به نظرتان میرسد با آموزش بگذارید چون نمی خوام در فرایند کار مشکلی بوجود بیاد و از اینجا مونده از اونجا رونده بشم

ممنون

لینک به ارسال

روی یه دامنه دیگه سایت رو کامل کن بعد آدرس رو از دیتابیس عوض کن. 

لوکال هم میشه ولی آنلاین بهتره .

البته اگر میخای مطالب رو عوض کنی و مطالب هم توی گوگل ایندکس شدن، که اصلا کار اشتباهی هست. اینجوری گوگل سایت رو در حد یه سایت تست و غیر قابل اعتماد میبینه.

بهتره روی دامنه دیگه سایت جدید ساخته بشه. 

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، ramin.moradi گفته است :

روی یه دامنه دیگه سایت رو کامل کن بعد آدرس رو از دیتابیس عوض کن. 

لوکال هم میشه ولی آنلاین بهتره .

البته اگر میخای مطالب رو عوض کنی و مطالب هم توی گوگل ایندکس شدن، که اصلا کار اشتباهی هست. اینجوری گوگل سایت رو در حد یه سایت تست و غیر قابل اعتماد میبینه.

بهتره روی دامنه دیگه سایت جدید ساخته بشه. 

ممنون

ایندکس سایت فعلی در گوگل بسته است و مشکلی بابت سئو نیست

به فرض اینکه نتوان روی دامنه دیگری بالا آورد میشه روی همین دامنه و مثلا در پوشه ای جداگانه سایت جدی رو بالا آورد و بعد از تکمیل روی ریشه هاست قرار داد.

مثلا سایت قبلی www.site.ir است و سایت جدید را روی ادرس www.site.ir/newsite بالا آورد. یعنی روت سایت دید بشود یک فولدر در هاست به نام  newsite

شدنی هست؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، میرزا گفته است :

ممنون

ایندکس سایت فعلی در گوگل بسته است و مشکلی بابت سئو نیست

به فرض اینکه نتوان روی دامنه دیگری بالا آورد میشه روی همین دامنه و مثلا در پوشه ای جداگانه سایت جدی رو بالا آورد و بعد از تکمیل روی ریشه هاست قرار داد.

مثلا سایت قبلی www.site.ir است و سایت جدید را روی ادرس www.site.ir/newsite بالا آورد. یعنی روت سایت دید بشود یک فولدر در هاست به نام  newsite

شدنی هست؟

میشه مشکلی نداره. شما هرجای دیگه سایت رو تکمیل کنی اخرش باید یکبار ادرس وردپرس رو تغییر بدی که کار خاصی هم نیست. میخاد روی لوکال باشه، روی یه دامنه دیگه باشه ، یا زیر پوشه یا سابدامین از همین دامنه باشه.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، میرزا گفته است :

اموزش یا لینکی از نحوه نصب سایت در زیر پوشه دارید؟

تفاوت خاصی نداره. وردپرس رو توی پوشه دلخواه آپلود میکنید و آدرس مورد نظر رو باز میکنید و بقیه مراحل نصب ....مثل همون نصب توی  رووت

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۸/۸ در 20:29، میرزا گفته است :

سلام

من یک سایت دارم که می خوام قالب و افزونه ها و مطالب و ... رو از اول دوباره شروع کنم (بکوبم دوباره بسازم) چه راه حل هایی دارم که بدون اینکه سایت قبلی پایین بیاد سایت جدی رو بسازم و بعد از تکمیل در کمترین زمان ممکن جایگزین قبلی کنم؟

راه حل هایی که به ذهنم میرسه ایجاد در لوکال هست فقط

لطفا هر راه حلی به نظرتان میرسد با آموزش بگذارید چون نمی خوام در فرایند کار مشکلی بوجود بیاد و از اینجا مونده از اونجا رونده بشم

ممنون

یا روی همین قالب فعلیتون شروع کنید قالب جدید نصب کنید. ولاگین های اضافی رو پاک و پلاگین های جدید رو جایگزین کنید. اما اگه میخوایید از صفر بکوبید

وقتی میگید سایتتون برای گوگل بسته هست و مشکلی نداره از این بابت. از اطلاعات محصولات و برگه ها و نوشته هاتون خروجی بگیرید. بعدش سایتتون رو پاک کنید. دوباره از اول نصب کنید سایت بیارید بالا و اطلاعاتی که خروجی گرفته بودید رو ایمپورت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...