رفتن به مطلب

ریدایرکت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم کاربر بعد از لاگین به حساب کاربریش به داخل پنل کاربری منتقل نشه 

و ری دایرکت بشه به پیج قبلی ای که بوده . در بین افزونه ها که هیچ کدوم بدردم نخورد

آیا روشی هست که تو functions.php بشه این کار رو انجام داد ؟ نمونه کد هایی که تو وب بود متاسفانه هیچ کدوم کار نکرد . مکان دقیق سابمیت شدن فرم و آتنتیکیشن رو نمیتونم پیدا کنم.

هر روشی که به ذهنتون میرسه برای این کار رو لطفا شیرکنید ( هدف وسیله رو توجیه میکنه اینجا برای من :) 

بسیار سپاسگزارم 

لینک به ارسال

سلام دوست من متشکرم از پاسختون

اتفاقا این افزونه رو تست کردم 

درون افزونه پیج لاکین رو مشخص کردم . و ریدایرکت کردم رول های مختلف رو به اکتیو پیج قبلی 

اما هیچ رولی ریدایرکت نمیشه بعد از لاگین 

بسیار چغر و بد بدن هست متاسفانه لاگین پیج قالب. 
حتی ریدایرکت به گوگل هم کردم ! که ببینم افزونه داره کار میکنه یا نه . اما بازم هیچ ری دایرکتی نمیشه

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، caspianboyka گفته است :

سلام دوستان خسته نباشید

میخواستم کاربر بعد از لاگین به حساب کاربریش به داخل پنل کاربری منتقل نشه 

و ری دایرکت بشه به پیج قبلی ای که بوده . در بین افزونه ها که هیچ کدوم بدردم نخورد

آیا روشی هست که تو functions.php بشه این کار رو انجام داد ؟ نمونه کد هایی که تو وب بود متاسفانه هیچ کدوم کار نکرد . مکان دقیق سابمیت شدن فرم و آتنتیکیشن رو نمیتونم پیدا کنم.

هر روشی که به ذهنتون میرسه برای این کار رو لطفا شیرکنید ( هدف وسیله رو توجیه میکنه اینجا برای من :)

بسیار سپاسگزارم 

پلاگين Peter’s Login Redirect رو امتحان کن . پلاگين مشابه رو غير فعال کن تا احتمال تداخل وجود نداشته باشه

لینک به ارسال

در 9 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

پس قابلیتش رو داره ولی درست عمل نمیکنه ؟

بله 
لاگین پیج و پنل کاربری من جفتش با یو آر ال mysite.com/my-account هست . 

و یک برگه به نام حساب کاربری من داره که لینکش روی my-account تنظیم شده و از شورت کد woocommerce-my-account ساخته شده .

احتمالی که میدم این هست که این افزونه روی همچین لاگین پیجی نمیتونه درست کار کنه . یک جورایی حس میکنم فقط برای لاگین پیجایی هست که با فرم خود افزونه ultimate memeber ساخته شده باشه .

کاری که بنده دستی کردم لینک دکمه (ورود) که تو صفحه اصلی سایت تعبیه شده رو به

http://domain.com/my-account/?redirect_to=<?= esc_url(get_permalink()); ?>

تغییر دادم و در این صورت وقتی وارد لاگین پیج میشم لینک صفحه قبلی رو دارم 

اما نمیدونم دقیقا در کدوم فایل و چه قسمتی باید از 

wp_redirect($_GET['redirect_to']);

این تابع برای ریدایرکت کردن به لینکی که گرفتم استفاده کنم . 

یعنی در واقع دقیقا نمیدونم کدوم فایل داره کار احراز هویت رو انجام میده که در مرحله آخرش ریدایرکت کنم . 

دنبال یه روشی هستم که بتونم تو فایل فانکشنز این ریدایرکت رو انجام بدم . یا به طور کلی اگه بدونم تو کدوم فایل داره آتنتیکیشن انجام میشه میتونم ریدایرکت رو انجام بدم . 

ویرایش شده توسط caspianboyka
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، damoon_zero گفته است :

پلاگين Peter’s Login Redirect رو امتحان کن . پلاگين مشابه رو غير فعال کن تا احتمال تداخل وجود نداشته باشه

سلام دوست من متشکرم از پاسخ گوییتون 

اما این پلاگین رو هم تست کرده بودم . این هم کار نمیکنه .

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

پنل کاربری ultimate member رو روی یک برگه دیگه قرار بدید و بعد تست کنید ببینید درست میشه

بله همین الان فرم خود افزونه رو استفاده کردم و ریدایرکت کردم کاملا درست کار کرد 

لینک به ارسال

بنظر من از لاگین سریع گوگل استفاده کن. 

کاربرهای خریدار هم بهتر میتونی حفظ کنی. لاگین واسه کسی که میخاد محصول بخره آزار دهنده اس. ولی با سوشال لاگین خیلی راحتتره. یه پاپ آپ باز میشه، لاگین میشه و بعد هم از اون صفحه دیگه جایی نمیره دور دنیا نمیچرخه.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، caspianboyka گفته است :

ه دیگه برادر با فرم دیفالت نمیخوام ریدایرکت کنم 

میخوام رو همون فرم ووکامرس کار کنم

دوست عزیز شما باید از اول همین رو می گفتید

فرم ورود اختصاصی قالب هست؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۳۰ در 01:44، caspianboyka گفته است :

نه دیگه برادر با فرم دیفالت نمیخوام ریدایرکت کنم 

میخوام رو همون فرم ووکامرس کار کنم

سلام. بزرگوار سوالتون رو دقیق تر باید بپرسید. بگید دقیقا از چه افزونه ای استفاده میکنید. الان بعد از چند پاسخ مشخص شده که منظور شما لاگین ووکامرس بوده.

این کد رو تست کنید، در حالت استاندارد باید جواب بده ولی ممکنه پوسته یا افزونه های دیگه ای این روند رو دور زده باشن پس اگه جواب نداد باید حتما با یه توسعه دهنده ووکامرس ارتباط بگیرید تا بررسی کنه.

<?php

/**
 * Redirect to previous location after login.
 */
function ywp_login_redirect( $redirect, $user ) {
    return $_SERVER['HTTP_REFERER'];
}

add_filter( 'woocommerce_login_redirect', 'ywp_login_redirect', 1100, 2 );

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...