رفتن به مطلب

مشکل با تابع create_function

پست های پیشنهاد شده

سلام و دورد

دوستان گرامی، تابع create_function با php7 سازگار نیست. تابع جایگزینی وجود داره؟ میخوام کد زیر و اصلاح کنم.

add_action( 'widgets_init', create_function('', 'return register_widget("hp_recent_posts");') );

سپاس

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۲۷ در 09:56، Mesmaili گفته است :

سلام.

این رو تست کنید

add_action('widgets_init', function(){return register_widget("hp_recent_posts");});

سلام.

سپاس. خطای قبلی درست شد. اما انگار از این کد نمیشه توی وردپرس ورژن جدید استفاده کرد.

قبلا که حالت نمایش ابزارک ها بصورت تصویر زیر بود، این کد قابله استفاده بود و می تونستم دسته بندی های سایت و نمایش بدم. اما نمیدونم با این ورژن جدید وردپرس چطور می تونم اینکار و انجام بدم.

widgetswp.png.802f8172c63f65d940c500db0825b3df.png

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، ahmad4u گفته است :

افزونه classic widget نصب کنید تا بخش ابزارک مثل قبل بشه

با این افزونه به حالت ابزارک های قدیمی برگشت. اما همچنان کار نمیکنه.

لینک به ارسال

بجز این، روشی دیگه ای وجود نداره که بشه دسته بندی محصولات یا نوشته ها رو توی صفحه اصلی نمایش بدیم؟

در حال حاضر باید بصورت دستی اینکار و انجام بدم و اگه دسته بندی تازه ای اضافه بشه، مجدد باید برم توی کدهای قالب و دسته بندی تازه هم به صفحه اصلی اضافه کنم.

حتی نمیدونم چی و باید سرچ کنم شاید سرنخی چیزی پیدا بشه بتونم این مشکل و برطرف کنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...