رفتن به مطلب

چطور تمپلیت افزونه Tera wallet در قالب child آور راید کنم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

من یک فروشگاه ووکامرس دارم که میخوام برای برای کیف پول از افزونه Tera Wallet استفاده کنم و قصد دارم مقداری تغییرات در افزونه بدم (البته میخوام در قالب چایلد این کارو بکنم )

متاسفانه وقتی محتوای پوشه template این افزونه میارم توی چایلد ، فایل های ویرایش شده جایگزین پلاگین نمیشن و عملا افزونه مجدد فایل هارو از پوشه پلاگین میخونه

سپاس. 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۲۶ در 19:51، ehsan991 گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

من یک فروشگاه ووکامرس دارم که میخوام برای برای کیف پول از افزونه Tera Wallet استفاده کنم و قصد دارم مقداری تغییرات در افزونه بدم (البته میخوام در قالب چایلد این کارو بکنم )

متاسفانه وقتی محتوای پوشه template این افزونه میارم توی چایلد ، فایل های ویرایش شده جایگزین پلاگین نمیشن و عملا افزونه مجدد فایل هارو از پوشه پلاگین میخونه

سپاس. 

سلام. امکان اینکه شما تمپلیتهای افزونه رو مثل ووکامرس تغییر بدید وجود نداره. ووکامرس از توابع خودش برای استفاده از تمپلیتها داره. راهکار اینه که شما endpoint های خودتون رو اضافه کنید و کدهای tera wallet رو داخل اونها بذارید و بعد endpoint های tera wallet رو از ووکامرس حذف کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...