رفتن به مطلب

خطای avoid bad requests

shimoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

در قسمت بهینه سازی سرعت سایت با GTmetrix خطای avoid bad requests دریافت می کنم. این خطاها ( حدودا 15 تا) مربوط به فونت هست.

قبلا قالب بی تم روی سایتم نصب بوده و الان قالب رو عوض و قبلی رو حذف کردم. در واقع خطاهایی که می گیرم مربوط به فونت های بی تم هست که حذف نشده اند. پوشه تم در هاست رو جستجو کردم اما پیدا نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا این فونت ها رو پیدا و حذف کنم؟

پیشاپیش از پاسخگویی سپاسگزارم

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، shimoo گفته است :

با سلام و وقت بخیر

در قسمت بهینه سازی سرعت سایت با GTmetrix خطای avoid bad requests دریافت می کنم. این خطاها ( حدودا 15 تا) مربوط به فونت هست.

قبلا قالب بی تم روی سایتم نصب بوده و الان قالب رو عوض و قبلی رو حذف کردم. در واقع خطاهایی که می گیرم مربوط به فونت های بی تم هست که حذف نشده اند. پوشه تم در هاست رو جستجو کردم اما پیدا نشد.

ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا این فونت ها رو پیدا و حذف کنم؟

پیشاپیش از پاسخگویی سپاسگزارم

مشکل اینه که شما قبلا برای بهبود سرعت سایت، این 15 تا فایل فونت رو preload کردید و الان این آدرس ها توی هد صفحه هست، از طرفی فایلش هم موجود نیست، و موقع بارگزاری صفحه ، داره دنبال این فونتا می گرده و این میشه bad request .

اگر مطمئنید که در قالب جدید، اینهارو دستی به هدر اضافه نکردید، که کار افزونه های کش هست. یبار فایلهای کش افزونه رو کامل پاک سازی کنید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، ramin.moradi گفته است :

مشکل اینه که شما قبلا برای بهبود سرعت سایت، این 15 تا فایل فونت رو preload کردید و الان این آدرس ها توی هد صفحه هست، از طرفی فایلش هم موجود نیست، و موقع بارگزاری صفحه ، داره دنبال این فونتا می گرده و این میشه bad request .

اگر مطمئنید که در قالب جدید، اینهارو دستی به هدر اضافه نکردید، که کار افزونه های کش هست. یبار فایلهای کش افزونه رو کامل پاک سازی کنید

متشکرم از پاسخگویی شما

بله درسته مشکل حل شد 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...