رفتن به مطلب

برند ها در دسته بندی های وردپرس

site

پست های پیشنهاد شده

باسلام

فرض کنید میخواهم چنین ساختاری برای دسته بندی داشته باشم :

//////////////////////////////

لوازم دیجیتال >> پاور بانک >> شیائومی

و

گوشی موبایل >> شیائومی

حالا اگه بخوام دوبار از Slug واژه "شیائومی" استفاده کنم ، طبیعتا وردپرس اجازه ساختن واژه تکراری رو نمیده

به نظرشما بهترین روش برای برطرف کردن این مشکل چه می باشد ؟ باتوجه به اینکه دسته بندی اکثر محصولات سایت من ، برند های همسانی دارند

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 00:42، site گفته است :

باسلام

فرض کنید میخواهم چنین ساختاری برای دسته بندی داشته باشم :

لوازم دیجیتال >> پاور بانک >> شیائومی

و

گوشی موبایل >> شیائومی

حالا اگه بخوام دوبار از Slug واژه "شیائومی" استفاده کنم ، طبیعتا وردپرس اجازه ساختن واژه تکراری رو نمیده

به نظرشما بهترین روش برای برطرف کردن این مشکل چه می باشد ؟ باتوجه به اینکه دسته بندی اکثر محصولات سایت من ، برند های همسانی دارند

سلام. ببینید، در چنین مواقعی نمیایم از دسته برای این کار استفاده کنیم. شما یه تکسونومی دیگه میخواید که برندها رو داخل خودش داشته باشه. افزونه برای برند هم زیاد هست.

حالت دیگه اینه که کلا برند رو بعنوان یه وِیژگی داخل محصول مشخص کنید، اینجوری با فیلتر محصولات با ابزارک «فیلتر محصولات بر اساس صفت» میتونید امکان فیلتر کردن محصول قرار بدید و کاربر میتونه داخل دسته روی برند فیلتر کنه.

مشکل حالت دوم اینه که آدرسهایی که با query string مشخص میشن، Yoast اونها رو کنونیکال میکنه روی صفحه قبل از اعمال فیلتر و احتمال ایندکس شدن این صفحات پایینه،

اگه براتون مهمه که صفحات ایندکس بشن، روش اول بهمراه rewrite rules رو باید انجام بدید که اونم واقعا چیزی نیست که بشه اینجا جوابش داد متاسفانه.

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۷/۲۶ در 06:32، yazdaniwp گفته است :

سلام. ببینید، در چنین مواقعی نمیایم از دسته برای این کار استفاده کنیم. شما یه تکسونومی دیگه میخواید که برندها رو داخل خودش داشته باشه. افزونه برای برند هم زیاد هست.

حالت دیگه اینه که کلا برند رو بعنوان یه وِیژگی داخل محصول مشخص کنید، اینجوری با فیلتر محصولات با ابزارک «فیلتر محصولات بر اساس صفت» میتونید امکان فیلتر کردن محصول قرار بدید و کاربر میتونه داخل دسته روی برند فیلتر کنه.

مشکل حالت دوم اینه که آدرسهایی که با query string مشخص میشن، Yoast اونها رو کنونیکال میکنه روی صفحه قبل از اعمال فیلتر و احتمال ایندکس شدن این صفحات پایینه،

اگه براتون مهمه که صفحات ایندکس بشن، روش اول بهمراه rewrite rules رو باید انجام بدید که اونم واقعا چیزی نیست که بشه اینجا جوابش داد متاسفانه.

سلام وقت بخیر متشکرم

اتفاقا افزونه برند WooCommerce Brands رو دارم و برند ها رو تونستم بیارم صفحات اول گوگل و در صفحه ویرایش محصولات هم ویژگی برند اون محصول رو انتخاب کردم .

برای مثال داخل صفحه برند "شیائومی" ، هم محصولات پاوربانک داخلش هست ، هم موبایل هم ...

منظور شما ، ادغام نام برند + URL اون محصول هست ؟

طبق مستندات افزونه برند گفته که :

How do I display product brands in my product page URLs?

To display a product’s brand in the product’s URL, visit Settings > Permalinks and add

%product_brand%, as desired, to your Product Permalink setting. Note:

%product_brand% requires shop as a base: /shop/%product_brand%

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...