رفتن به مطلب

بالا نیومدن سایت طراحی شده با وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام من اطلاعات دیتابیسمو تو لوکال هاست (نرم افزار زمپ) ایمپورت کردم و بعد از اون سایتم بالا نیومد کسی میدونه باید چکار کنم؟ ریست هم کردم و فایل بک آپ رو دوباره اپلود کردم ولی نمیاد که نمیاد اروری هم که میاد اینجوریه.

This site can’t be reached

Check if there is a typo in maxuord.ir.

If spelling is correct, try running Windows Network Diagnostics.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

پیشاپیش ممنون

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi73 گفته است :

سلام من اطلاعات دیتابیسمو تو لوکال هاست (نرم افزار زمپ) ایمپورت کردم و بعد از اون سایتم بالا نیومد کسی میدونه باید چکار کنم؟ ریست هم کردم و فایل بک آپ رو دوباره اپلود کردم ولی نمیاد که نمیاد اروری هم که میاد اینجوریه.

This site can’t be reached

Check if there is a typo in maxuord.ir.

If spelling is correct, try running Windows Network Diagnostics.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

پیشاپیش ممنون

لوکال هاست که با آدرس دامنه بالا نمیاد. ادرس لوکالی که ساختید باید تایپ کنید. توی دیتابیس هم آدرس سایت رو تغییر باید بدید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahdi73 گفته است :

سلام ادرس شما به این شکل میشه

http://localhost/folder-name/

folder-name رو با نام پوشه ای که در htdocs ساختید و اطلاعات سایت رو درش قرار دادید عوض کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...