رفتن به مطلب

Cloudflare بر سئو

arashhom

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده به مدت 10 روز سایت رو بر روی کلودفلیر قرار دادم

رنک ایران سایت من از 9800 به 15000 به مرور تغییر کرد

من سایت رو از کلودفلیر برداشتم و افت سایت کمتر شد 

چرا این اتفاق افتاد ؟ حالا من دوباره سایت رو روی کلودفلبر بگذارم و آیا رنک ایران من دوباره بر می گردد ؟

لینک به ارسال

این بالا پایین شدن های رنک سایت ، طبیعیه. و لزوما به معنی این نیست که سایتت مشکلی داره.

کلود فلیر هم فکر نمیکنم مشکلی برای رنک ایجاد کنه. تازه اگر سرعت رو بهبود بده و به علت استفاده از cdn، تاثیرش مثبت هم میتونه باشه.

لینک به ارسال

سلام بعد از گذشت 24 ساعت از قرار گرفتن بر روی کلودفلیر دوباره رنک سایت شروع به پایین آمدن کرده 

و همه میگن ربطی به کلودفلیر نداره 

ولی مجدد رنک پایین رفت و به 17000 رسید 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arashhom گفته است :

سلام بعد از گذشت 24 ساعت از قرار گرفتن بر روی کلودفلیر دوباره رنک سایت شروع به پایین آمدن کرده 

و همه میگن ربطی به کلودفلیر نداره 

ولی مجدد رنک پایین رفت و به 17000 رسید 

آدرس سایتتون بزارید

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، arashhom گفته است :

www.javandebazar.com

سایت شما از اواسط شهریور شروع به افت کرده. این روال بالا پایین شدن طبیعی هست. اگر شما سایتتون مشکلی نداشته باشه هم ممکنه سایتای همرده شما دارن بهتر کار میکنن که بالاتر از شما قرار میگیرن. رنک الکسا یک مقایسه اس نه یک پارامتری که فقط به خود شما مربوط بشه. 

با cdn یا بدون اون، یک روزه باعث بالا پایین شدن رنک نمیشه. که شما بگی cdn فعال کردم 5 ساعت بعد رنکم اومد پایین. اینجوری نیست سیستمش.

بعد هم هر تغییری در سرور یا نیم سرورها، یه سری تاثیرات موقتی شاید بزاره، ولی مشکل خاص و پایدار نیست.

زیادی به این رنک الکسا وسواس نشید. 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...