رفتن به مطلب

عدم نمایش متن متا جستجو در صفحه ی نتایج جستجوی گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر . من یه مشکل عجیب دارم توی وب سایتم . افزونه yoast  رو نصب کردم روی وردپرس و مطلب که می نویسم توی بخش متای جستجو همون چیزی رو مینویسم که میخوام توی صفحه ی جستجوی گوگل نمایش داده بشه . اما تو صفحه ی نتایج جستجوی گوگل ، اصلا متنی که توی متای جستجو زدم نمیاد و یه متن دیگه میاد . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . 

تصویر زیر تصویر متن نوشته شده در متای جستجو در افزونه yoast است . 
a1.PNG.4b56b8ff58677ff93e1bf62ac8a9e0bb.PNG

تصویر پایین تصویر از صفجه ی سرپ گوگل است که می بینید اصلا از متای جستجویی که من نوشته بودم خبری نیست اینجا

a2.PNG.bc791cd6d2484d34fa82d1ee40153f66.PNG

اینم ادرس صفحه لباس کار زمستانه که تصاویر از روش گرفته شده . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

ویرایش شده توسط asadiy4n
حذف لینک
لینک به ارسال

سلام،

به انجمن خوش آمدید

لطفا قوانین انجمن رو در خصوص ارسال لینک بخونید

در مورد مشکلتون هم این به عهده گوگل هست که متا رو نشون بده یا قسمتی از متن، شما فقط پیشنهاد میدید که این بخش رو نشون بده

لینک به ارسال

شما اگر یک صفحه استاتیک یا همون برگه رو به عنوان صفحه اول تنظیم کردی باید متا توضیحات رو همونجا توی برگه تعیین کنی. 

وقتی اینجوری تنظیم میکنی ، دیگه توی تنظیمات خانه افزونه ، هرچی بنویسی توسط اون صفحه بازنویسی میشه و فایده ای نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...