رفتن به مطلب

ارور بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام ي چن روزیه که بالای قسمت مدیریت سایم این چنتا ارور رو میده میخوام بدونم مشکل از کجاس 

ممنون

Warning: copy(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 97

Warning: copy(): Failed to enable crypto in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 97

Warning: copy(https://abujassim.ir/wp-content/themes/pointlab-child/languages/import/astra-fa_IR.po): failed to open stream: operation failed in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 97

Warning: copy(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 98

Warning: copy(): Failed to enable crypto in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 98

Warning: copy(https://abujassim.ir/wp-content/themes/pointlab-child/languages/import/astra-fa_IR.mo): failed to open stream: operation failed in /home/siteabujas/domains/abujassim.ir/public_html/wp-content/themes/pointlab-child/functions.php on line 98

لینک به ارسال

شما فایلای یه قالب رو ورداشتی کپی کردی تو قالب دیگه؟:blink:

توی یکی از خط ها ، اینوجوری ک میبینم فایل ترجمه قالب استرا توی این یکی قالب چکار میکنه؟

لینک به ارسال

این قالب من فایل مادر داشت که خودش از وردپرس به صورت رایگان گرفت در هنگام نصب ولی من چون محتوای سایتم عربی بود قالبم فارسی بود بعد از اینکه تنظیمات وردپرس و عربی کردم این مشکل پیش اومد ولی وقتی هم برش گردوندم به فارسی درست نش  

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، Gheisar07 گفته است :

این قالب من فایل مادر داشت که خودش از وردپرس به صورت رایگان گرفت در هنگام نصب ولی من چون محتوای سایتم عربی بود قالبم فارسی بود بعد از اینکه تنظیمات وردپرس و عربی کردم این مشکل پیش اومد ولی وقتی هم برش گردوندم به فارسی درست نش  

والا سایت رو که باز میکنم خطایی نداره. 

این خطا توی پنل ، احتمال داره بخاطر ورژن php هم باشه . از توی هاست ورژن php رو روی 7.2 یا یکی از نسخه های 7 تنظیم کنید ببینید چطور میشه. 

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، ramin.moradi گفته است :

والا سایت رو که باز میکنم خطایی نداره. 

این خطا توی پنل ، احتمال داره بخاطر ورژن php هم باشه . از توی هاست ورژن php رو روی 7.2 یا یکی از نسخه های 7 تنظیم کنید ببینید چطور میشه. 

مرسی امتحان میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...