رفتن به مطلب

ترافیک زیاد سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

چند وقتی هست سایت من بعضی مواقع برام بالا نمیاد وی پی ان رو روشن میکنم بالا میاد و حتی با اینترنت دیگه هم امتحان میکنم بالا میاد برام با اینترنت خودم که استفاده میکنم اکثر مواقع بالا نمیاد و مجبور میشم وی پی ان روشن کنم فک میکنم بخاطر ترافیک زیاد باشه که الکی به هاست فشار بیاره

ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم 

لینک به ارسال

سلام.

اگر بخاطر ترافیک زیاد باشه کلا نباید سایتتون بالا بیاد و باید داون بشه.

هیچ پیغامی دریافت نمیکنید وفتی سایت بالا نمیاد؟

به سرور تیکت بزنید و مورد رو توضیح بدید بهشون.

گاها این مشکلات از سمت isp هم بوجود میاد که باید پیگیری کنید. اما اول به سرور تیکت بزنید

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Mesmaili گفته است :

سلام.

اگر بخاطر ترافیک زیاد باشه کلا نباید سایتتون بالا بیاد و باید داون بشه.

هیچ پیغامی دریافت نمیکنید وفتی سایت بالا نمیاد؟

به سرور تیکت بزنید و مورد رو توضیح بدید بهشون.

گاها این مشکلات از سمت isp هم بوجود میاد که باید پیگیری کنید. اما اول به سرور تیکت بزنید

بعضی مواقع سایت باز نمیشه ارور 503 میده

پیامم دادم میگن مشکل از هاست نیست

هاستم تغییر دادم

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، F a r s h i d گفته است :

بعضی مواقع سایت باز نمیشه ارور 503 میده

پیامم دادم میگن مشکل از هاست نیست

هاستم تغییر دادم

هاست مشکلی نداره. بقول دوستمون یا مشکل از سرویس دهنده اینترنت هست یا آی پی سرویس دهنده توسط سرور مسدود شده. 

منم یبار همچین مشکلی واسم پیش اومد حقیقت الان یادمم نیست دقیقا مشکل چی بود. .  ای پی خودتون رو پیدا کنید و از هاستینگ بخواین که یه چک بکنن فقط که این رنج آی پی توسط فایروال سرور بلاک نشده باشه. 

یبارم کش مرورگر و همه کوکی هارو پااک کنید. افزوونه های امنیتی وردپرس رو غیرفعال کنید و بررسی کنید ببینید چطور میشه.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، ramin.moradi گفته است :

هاست مشکلی نداره. بقول دوستمون یا مشکل از سرویس دهنده اینترنت هست یا آی پی سرویس دهنده توسط سرور مسدود شده. 

منم یبار همچین مشکلی واسم پیش اومد حقیقت الان یادمم نیست دقیقا مشکل چی بود. .  ای پی خودتون رو پیدا کنید و از هاستینگ بخواین که یه چک بکنن فقط که این رنج آی پی توسط فایروال سرور بلاک نشده باشه. 

یبارم کش مرورگر و همه کوکی هارو پااک کنید. افزوونه های امنیتی وردپرس رو غیرفعال کنید و بررسی کنید ببینید چطور میشه.

با چند اینترنت مختلف امتحان کردم بعضی مواقع همین مشکل پیش میاد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...