رفتن به مطلب

ادغام یک پلاگین کوچک در قالب child وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

من میخواستم که یک افزونه که کلا دوتا فایل داخلش هست رو با چایلد قالبم ادغام کنم 

چون متاسفانه این افزونه دیگه توسط سازندش پشتیبانی نمیشه و حتی دیگه توی هیچ مارکتی هم بفروش‌ نمیرسه

ممنون میشم منو راهنمایی کنید ، من در php مبتدی هستم 

لینک افزونه مورد نظر:

https://www.persianscript.ir/direct-download-for-woocommerce-v1-15/

لینک به ارسال

به شکل افزونه استفاده کنید خیلی بهتره. هم دردسر کمتره هم با تعویض قالب مشکلی پیش نمیاد . مهم نیست اپدیت بشه یا نشه. یک فانکشن و جاوا اسکریپته فقط . زیاد مهم نیست. لزومی نداره وارد قالبش کنید.

لینک به ارسال

خیلی ممنونم از زمانی‌که صرف کردید ...

در حقیقت میخواستم مقداری تغییر داخل php افزونه بدم و همچنین فایل اسکریپت و استایل در فایل های دیگه ادغام کنم که تعداد فایل هم کاهش پیدا کنه

اگر مطلبی هست که بتونه بهم کمک کنه هم ممنون میشم . چون در حقیقت نمیدونم باید دنبال چی بگردم برای این کار

لینک به ارسال

سلام.

من افزونه رو بررسی نکردم اما نیاز هست فایل های افزونه رو به پوشه قالب انتقال بدید و فایل اصلی افزونه رو در function.php قالب فراخوانی کنید. مرحله بعد بررسی آدرس فایل های خود افزونه هست که به چه صورت فراخوانی شدند و اگر مثلا آدرس ها به صورت pluginpath بودند اونهارو تغییر بدید.

میتونید این راه رو تست کنید و همچنین صبر کنید تا دیگر دوستان شاید راهکارهای بهتری داشته باشند

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Mesmaili گفته است :

سلام.

من افزونه رو بررسی نکردم اما نیاز هست فایل های افزونه رو به پوشه قالب انتقال بدید و فایل اصلی افزونه رو در function.php قالب فراخوانی کنید. مرحله بعد بررسی آدرس فایل های خود افزونه هست که به چه صورت فراخوانی شدند و اگر مثلا آدرس ها به صورت pluginpath بودند اونهارو تغییر بدید.

میتونید این راه رو تست کنید و همچنین صبر کنید تا دیگر دوستان شاید راهکارهای بهتری داشته باشند

سلام

منم نظر م همینه و فکر میکنم بهترین راه حل هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...