رفتن به مطلب

تبدیل تصویر به فرمت png به سورس کد svg

hedie

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من با وردپرسه و قالب آماده است.

من تصاویرآیکنی ای دارم با پسوند png که میخام اونها رو به svg تبدیل کنم جوری که عکسم به سورس کد svg دربیاد.

تغییر پسوند تنها رو میدونم که میشه با سایت ها تغییر داد اما من بصورت سورس کد svg میخام

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

لینک به ارسال

سلام.

اگر تصویر svg دارید و کدش رو میخواید تنها کافیه اون عکس رو با یک ادیتور متن باز کنید. مثل نوت پد و یا ویژوال استودیو و...

اگر هم میخواید تبدیل کنید چندین راه وجود داره اما به عکستون بستگی داره. اگر تصویرتون مثل آیکون هست میتونید از ایلستریتور و یا همجنین برخی ابزار های رایگان کمک بگیرید. در غیر این صورت ایده خوبی نیست که تبدیلش کنید

لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، Mesmaili گفته است :

سلام.

اگر تصویر svg دارید و کدش رو میخواید تنها کافیه اون عکس رو با یک ادیتور متن باز کنید. مثل نوت پد و یا ویژوال استودیو و...

اگر هم میخواید تبدیل کنید چندین راه وجود داره اما به عکستون بستگی داره. اگر تصویرتون مثل آیکون هست میتونید از ایلستریتور و یا همجنین برخی ابزار های رایگان کمک بگیرید. در غیر این صورت ایده خوبی نیست که تبدیلش کنید

من آیکن png دارم که میخام به svg تبدیلش کنم

زمانیکه آیکن رو به ایلاستراتور میبرم و بصورت svg ذخیره میکنم، بصورت تصویر درمیاد در inspact اما من بصورت سورس کد svg لازم دارم که انیمیشن و تغییر رنگ و این اتفاق ها روش انجام بدم.

با این سایت تست کردم https://www.pngtosvg.com/

اما قیافه آیکنم رو بهم میریزه

یه نرم افزاری میخام که مثل این سایت کد بهم بده اما شکل آیکنم رو داغون نکنه

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، hedie گفته است :

من آیکن png دارم که میخام به svg تبدیلش کنم

زمانیکه آیکن رو به ایلاستراتور میبرم و بصورت svg ذخیره میکنم، بصورت تصویر درمیاد در inspact اما من بصورت سورس کد svg لازم دارم که انیمیشن و تغییر رنگ و این اتفاق ها روش انجام بدم.

با این سایت تست کردم https://www.pngtosvg.com/

اما قیافه آیکنم رو بهم میریزه

یه نرم افزاری میخام که مثل این سایت کد بهم بده اما شکل آیکنم رو داغون نکنه

بله قطعا نمیتونید یک png رو در فرمت svg ذخیره کنید و امیدوار باشید به درستی کار کنه.

۲ راه دارید باز هم

1. هنگام اکسپورت یک فیلدی هست که کلا کد میکنه تصویرتون رو اما حجمش زیاده و به نسبت و ارزش نداره و اصلا توصیه نمیشه
  2. از قابلیت image trace در ایلستریتور استفاده کنید

تصویرتون رو اینجا بذارید تا ببینیم چی هست و راهنمایی بهتری کنم

ویرایش شده توسط Mesmaili
لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۲۹ در 16:30، Mesmaili گفته است :

بله قطعا نمیتونید یک png رو در فرمت svg ذخیره کنید و امیدوار باشید به درستی کار کنه.

۲ راه دارید باز هم

1. هنگام اکسپورت یک فیلدی هست که کلا کد میکنه تصویرتون رو اما حجمش زیاده و به نسبت و ارزش نداره و اصلا توصیه نمیشه
  2. از قابلیت image trace در ایلستریتور استفاده کنید

تصویرتون رو اینجا بذارید تا ببینیم چی هست و راهنمایی بهتری کنم

ممنون

با نرم افزار Inkscape مشکلم حل شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...