رفتن به مطلب

صفحه خصوصی برای مدیر

vahidword

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک if بگذار چک کنه اگر کاربر ادمین بود نمایش بده در غیر اینصورت پیام خدا بده یا هر کار دیگه

یه چیزی شبیه به این کد

if(is_admin()){
   کدهای شما
}else{
    پیام خطا یا هرکار دیگر
}

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، zarcod گفته است :

سلام

یک if بگذار چک کنه اگر کاربر ادمین بود نمایش بده در غیر اینصورت پیام خدا بده یا هر کار دیگه

یه چیزی شبیه به این کد

if(is_admin()){
   کدهای شما
}else{
    پیام خطا یا هرکار دیگر
}

میخوام این کار تو وردپرس انجام بشه 

و وقتی کد رو میذارم ارور میده 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_admin() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php:2 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php on line 2

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، asadiy4n گفته است :

سلام

<?php 
if( current_user_can('editor') || current_user_can('administrator') ) {
	// کد موجود فقط برای مدیر کل و ویرایشگر
}else{
	echo 'شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید';
}
?>

یک سوال : برای ایجاد فایل php باید قالب خاصی رو تو ورد پرس رعایت کنیم برای مثال من فقط کد شما رو تو php ذخیره کردم  و گذاشتم داخل یکی از پوشه ها به نام wp-admin باز ارور داد که قابل شناسایی نیست

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function current_user_can() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php:2 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php on line 2

eror.png

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، vahidword گفته است :

یک سوال : برای ایجاد فایل php باید قالب خاصی رو تو ورد پرس رعایت کنیم برای مثال من فقط کد شما رو تو php ذخیره کردم  و گذاشتم داخل یکی از پوشه ها به نام wp-admin باز ارور داد که قابل شناسایی نیست

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function current_user_can() in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php:2 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\wordpress\wp-admin\result.php on line 2

همانطور جناب اسدیان فرمودند ابن کد باید داخل فایل های قالبتان قرار دهبد شما دارید داخل فایل های وردپرس قرار می دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...