رفتن به مطلب

حذف نام طراح در فوتر و از کار افتادن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

میدونم بحث راجب قالب تجاری ممنوعه ولی فک نکنم ربطی داشته باشه

اخر قالب من نوشته

<div class="designer"> طراحی و تولید <a target="_blank" rel="follow" href="https://test.com/">تست </a></div>

من میخام پاکش کنم

پاکش میکنم سایت از کار میفته و صفحه سفید میشه

چیکار کنم

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، kasra.geladiator گفته است :

سلام وقت بخیر

میدونم بحث راجب قالب تجاری ممنوعه ولی فک نکنم ربطی داشته باشه

اخر قالب من نوشته

<div class="designer"> طراحی و تولید <a target="_blank" rel="follow" href="https://test.com/">تست </a></div>

من میخام پاکش کنم

پاکش میکنم سایت از کار میفته و صفحه سفید میشه

چیکار کنم

سلام

اول از صاحب قالب اجازه بگیرید برای حذفش.

بعد از اون میتونید از طریق تنظیمات قالب،footer.php یا نهایتا با css حذفش کنید.

لینک به ارسال

اگر مشکل فقط نمایش دادن یا ندادن هست که او قسمت رو میتونی CSS اش رو به صورت display:none تنظیم کنی که نشون داده نشه.

ولی مسئله اینجاست که کد و لینکش هنوز توی سورس صفحات شما هست. و لینک فالو هم گذاشته! 

مثل اینه که یه پیمانکار ساختمان بیاد ساختمان شما رو بسازه و تحویل بده و بابت اینکار به خودش این حق رو بده که یه بنر تبلیغاتی خودش رو بزنه سر در ساختمون! یا با کاشی اسمشو سر در هک کنه:D

شما اگر به طراح پول دادی که باید ازش شاکی باشی. بگو چه معنی داره، من پول دادم یه کار واسم انجام بدی نه که هم پول بگیری هم بیای با سایت من رنک خودت رو بالا ببری.

اگر البته رایگان سورسی دانلود کردی یا سایت سازی به شما سرویس رایگان داده و این حق رو به خودش داده باشه که تبلیغ بزاره که اصلا بحثی جدا هست. (مثل وبلاگ دهی ها یا سایت ساز و فروشگاه ساز ها... که اونها حق اینو دارن سرخود تبلیغ بزارن چون اصولا دارایی به کل متعلق به اوناست.)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Neymad.com گفته است :

سلام

اول از صاحب قالب اجازه بگیرید برای حذفش.

بعد از اون میتونید از طریق تنظیمات قالب،footer.php یا نهایتا با css حذفش کنید.

سلام دوست عزیز مثل اینکه نخوندید چی نوشتم

گفتم ک پاکش میکنم سایت و پنل کلا از کار میفته

در 41 دقیقه قبل، ramin.moradi گفته است :

اگر مشکل فقط نمایش دادن یا ندادن هست که او قسمت رو میتونی CSS اش رو به صورت display:none تنظیم کنی که نشون داده نشه.

ولی مسئله اینجاست که کد و لینکش هنوز توی سورس صفحات شما هست. و لینک فالو هم گذاشته! 

مثل اینه که یه پیمانکار ساختمان بیاد ساختمان شما رو بسازه و تحویل بده و بابت اینکار به خودش این حق رو بده که یه بنر تبلیغاتی خودش رو بزنه سر در ساختمون! یا با کاشی اسمشو سر در هک کنه:D

شما اگر به طراح پول دادی که باید ازش شاکی باشی. بگو چه معنی داره، من پول دادم یه کار واسم انجام بدی نه که هم پول بگیری هم بیای با سایت من رنک خودت رو بالا ببری.

اگر البته رایگان سورسی دانلود کردی یا سایت سازی به شما سرویس رایگان داده و این حق رو به خودش داده باشه که تبلیغ بزاره که اصلا بحثی جدا هست. (مثل وبلاگ دهی ها یا سایت ساز و فروشگاه ساز ها... که اونها حق اینو دارن سرخود تبلیغ بزارن چون اصولا دارایی به کل متعلق به اوناست.)

اره میدونم کد رو مخفی کردم الان معلوم نیست ولی بقول شما بازم هست و لینک فالو داره

من قالب رو خیردم

ولی نوشته برای حذف لینک طراح باید 50 دردصد مبلغ رو بدی !

نمیدونم چ کدی گذاشته ک با حتی حذف ی کلمه ازش سایت سفید میشه :|

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، kasra.geladiator گفته است :

اره میدونم کد رو مخفی کردم الان معلوم نیست ولی بقول شما بازم هست و لینک فالو داره

من قالب رو خیردم

ولی نوشته برای حذف لینک طراح باید 50 دردصد مبلغ رو بدی !

نمیدونم چ کدی گذاشته ک با حتی حذف ی کلمه ازش سایت سفید میشه :|

خب پس اینکه از لحاظ اخلاقی درست نیست که. فرض کن شما خودت قالب رو نوشتی. راضی هستی کسی این کار رو انجام بده؟

در ۱ ساعت قبل، ramin.moradi گفته است :

این حرف شما رو می پسندم.

ولی وقتی از یه سایتی خرید می کنین، قوانینش رو هم می پذیرین دیگه.

به نظر من سعی کنید با فروشنده کنار بیاین و بگین حالا ایندفعه رایگان برش داره. دفعه ی بعد  دیگه از شما نمی خرم. میرم یه جای دیگه می خرم. :D

لینک به ارسال

قالبتون فایل کد شده هم داره؟ اگر داره که هیچ.

اگر نداره احتمالا در فانکشن و... باید بگردید.

البته همونطور که خودتون اشاره کردید طراح از قبل نوشته بوده که ۵۰٪ مبلغ رو باید پرداخت کنید. 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mesmaili گفته است :

قالبتون فایل کد شده هم داره؟ اگر داره که هیچ.

اگر نداره احتمالا در فانکشن و... باید بگردید.

البته همونطور که خودتون اشاره کردید طراح از قبل نوشته بوده که ۵۰٪ مبلغ رو باید پرداخت کنید. 

نزدیک 100 هزار دادم قالب رو خریدم دیگ هزینش و دادم اگه رایگان گرفته بودم یه چیزی

ول هزینه رو دادم نمیخام اسمش باشه اونجا

فایل کد شده خیر نداره

فانکشن رو هم گشتم چیزی خاصی پیدا نکردم

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۲۵ در 15:29، kasra.geladiator گفته است :

فانکشن رو هم گشتم چیزی خاصی پیدا نکردم

به این راحتی نیست. معمولا دو سه لایه از فانکشن اصلی ادرس میده و باید از فانکشن شروع و فایل هارو بگردی. 

من قبلا همچین چیزی دیدم و لینکش هم برداشتم. البته قالب نال شده رایگان بود و لینک مال سازنده قالب نبود. ولی دستورالعمل مشخصی نداره. یکم باید کدها به چشمت آشنا باشه و دنبال کنی ببینی چکار کرده.

اگر سازنده قالب، خودش نیست و فروشنده ژاکت و پلیوری هست و قالب دزدی میزنه به نام خودش ...، که اصلا اخلاقی و غیراخلاقی معنی نمیده. کار خودش سواستفاده اس. تو هم لینکو بردار حلال اندر حلاله. دیگه هم از این دوزاری ها قالب نخر. اینا همش نال شده اس. 

اگر قالب ساخت خودش هست، که احتمال کمی میدم باشه.... که باهاش کنار بیا. 100 تومن پولی نیست واسه یه قالب خوب. و اگر هم از اول طی کرده بوده که حق با اون طرفه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...