رفتن به مطلب

هاست خوب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

لطفا با توجه به تجریبیاتتون یک هاست خوب از نظر امنیت معرفی میکنید که دیداس نخوره یا پشتیبانیش خوب باشه؟ میهن وب هاست چطوره؟! ممنونم

ویرایش شده توسط mohsenkeshavarzi
لینک به ارسال
  • mohsenkeshavarzi عنوان را به هاست خوب تغییر داده است

ای بابا. تاپیک قالب میزنی. بعد جواب میدیم کلا تغییرش میدی به هاست خوب؟;) مشخص کن چه میخای اول:D

ویرایش شده توسط ramin.moradi
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohsenkeshavarzi گفته است :

میهن وب هاست چطوره؟

پشتیبانی خوبی دارن

در ۱ ساعت قبل، Ej77 گفته است :

سلام دوستان.این سوال، سوال من هم هست. بخصوص اگر بخواهم که سایتم برای خارج از کشور بیشتر نمایش داده بشه و یک سرور مثلا در اروپا بخواهم . از چه هاستی استفاده کنم ؟ 

می تونید از cdn استفاده کنید همینکارو انجام میده

https://cloudflare.com/

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mohsenkeshavarzi گفته است :

سلام دوستان

لطفا با توجه به تجریبیاتتون یک هاست خوب از نظر امنیت معرفی میکنید که دیداس نخوره یا پشتیبانیش خوب باشه؟ میهن وب هاست چطوره؟! ممنونم

سلام

دوست عزیز هاست خوب خیلی تاثیر داره ولی اگر وبسایتی که میاری بالا  مشکل امنیتی داشته باشه هاست هیچ کاری نمیتونه برات انجام بده مهم تر از همه امنیت سایت خودت هست 

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Ej77 گفته است :

سلام دوستان.این سوال، سوال من هم هست. بخصوص اگر بخواهم که سایتم برای خارج از کشور بیشتر نمایش داده بشه و یک سرور مثلا در اروپا بخواهم . از چه هاستی استفاده کنم ؟ 

همانطور جناب اسدیان فرمودند از cdn استفاده کنید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، mohsenkeshavarzi گفته است :

@ramin.moradiسلام برادر
ببخشید متوجه نشدم پاسخ دادین. فعلا این سوال در اولویت هست برام. خیلی ممنونم

من چند سالیه فقط از پارس پک هاست و سرور ميگيرم و کاملا راضي هستم. شرکت دانش بنيان هست و روند توسعه امکانات خوبي داره. قيمت ها بسيار معقوله، انعطاف در تغييرات پلن ها زياده و هر لحظه ميتوني تغييرات بدي و کنترل بودجه به راحتي در اختيارت هست. (در واقع تا زماني که نياز به چيزي نداري پولش هم نميدي و اين خيلي خوبه. مثلا ترافيک رو روي 1 گيگ ميزني و همينقدر پول ميدي. اگر ترافيک رو سايتت خيلي بالا رفت، ميتونه باقي دوره رو پولش رو بدي و مثلا ترافيک رو به 5 گيگ و بيشتر ارتقا بدي. پلن ها صلب و از پيش تعريف شده نيست الزاما.... تمام جزييات رو ميتوني به دلخواه تنظيم کني و همونقدر پول بدي نه بيشتر). پشتيباني بسيار خوب و محترمانه هم داره.

البته نظر شخصيه. هيچ نسبتي هم با پارس پک ندارم که بخام تبليغ کنم. خودتون بررسی کنید. هر جا ميريد از پلن هاي 1 ماهه شروع کنيد که اگر راضي نبوديد عوض کنيد. 

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۲۲ در 17:09، ramin.moradi گفته است :

من چند سالیه فقط از پارس پک هاست و سرور ميگيرم و کاملا راضي هستم. شرکت دانش بنيان هست و روند توسعه امکانات خوبي داره. قيمت ها بسيار معقوله، انعطاف در تغييرات پلن ها زياده و هر لحظه ميتوني تغييرات بدي و کنترل بودجه به راحتي در اختيارت هست. (در واقع تا زماني که نياز به چيزي نداري پولش هم نميدي و اين خيلي خوبه. مثلا ترافيک رو روي 1 گيگ ميزني و همينقدر پول ميدي. اگر ترافيک رو سايتت خيلي بالا رفت، ميتونه باقي دوره رو پولش رو بدي و مثلا ترافيک رو به 5 گيگ و بيشتر ارتقا بدي. پلن ها صلب و از پيش تعريف شده نيست الزاما.... تمام جزييات رو ميتوني به دلخواه تنظيم کني و همونقدر پول بدي نه بيشتر). پشتيباني بسيار خوب و محترمانه هم داره.

البته نظر شخصيه. هيچ نسبتي هم با پارس پک ندارم که بخام تبليغ کنم. خودتون بررسی کنید. هر جا ميريد از پلن هاي 1 ماهه شروع کنيد که اگر راضي نبوديد عوض کنيد. 

در تایید حرف های دوست عزیزمون به نظر من یکی از مهمترین موارد در خریداری هاست و سرور پشتیبانی هست که من در 14 سال گذشته بهتر از پارس پک پیدا نکردم. شما سه صبح تیکت بذار کمتر از نیم ساعت جواب میدن. ( برای من معمولا زیر ده دقیقه بوده البته )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...