رفتن به مطلب

کپی کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام 

سایت را از یک فضای به فضای دیگر کپی گرفته ام . web config رو هم روی دیتا بیس های سایت جدید تنظیم کردم ولی  با رفتن به مسیر www.example.com/wp-admin به سایت قبلی که از ان کپی شده بود بر میگردد . لطفا راهنمایی فرمایید چطور این مشکل رو حل کنم 

:(:(

لینک به ارسال

از یک فضایی کپی کردید یعنی چی؟ یعنی تغییر دامنه دادید؟ اگر منظورتون تغییر دامنه هست که شما احتمالا کل دیتابیس قبل رو کپی کردید. که شامل جدول wp-option  هم میشه و در این جداول آدرس سایت و آدرس وردپرس، هنوز همچنان آدرس قبلی هست. 

میتونید به این جداول مراجعه و آدرس رو تغییر بدید. 

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، simatarh گفته است :

سایت را از یک فضای به فضای دیگر کپی گرفته ام . web config رو هم روی دیتا بیس های سایت جدید تنظیم کردم ولی  با رفتن به مسیر www.example.com/wp-admin به سایت قبلی که از ان کپی شده بود بر میگردد . لطفا راهنمایی فرمایید چطور این مشکل رو حل کنم 

نیاز به تغییرات در جداول دیتابیس دارین.

در خصوصی دسترسی بدین تا اصلاح شود.

لینک به ارسال

سلام.

از طریق phpmyadmin دیتابیستون رو انتخاب کنید و بعد جدول wp_option رو ویرایش کنید و فکر میکنم سطر دوم و سوم باشه که آدرس قبلی وبسایتتون رو میبینید اونجا و اونهارو به آدرس جدید تغییر بدید.

03 Change wordpress site url phpmyadmin.fw.png

04 Change wordpress site url phpmyadmin.fw.png

تصاویر از سایت https://help.dreamhost.com برداشته شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...