رفتن به مطلب

استفاده از وردپرس با زبان انگلیسی و محتوای فارسی

asareza

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

ایا استفاده از وردپرس با زبان انگلیسی و محتوای فارسی برای سئو نکته منفی است یا تفاوت چندانی ندارد و یا ...؟

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، asareza گفته است :

سلام دوستان 

ایا استفاده از وردپرس با زبان انگلیسی و محتوای فارسی برای سئو نکته منفی است یا تفاوت چندانی ندارد و یا ...؟

منظورتون از وردپرس با زبان انگلیسی چی هست؟ ( پیشخوان وردپرس رو میگید؟)

اگر سوالتون رو درست متوجه شدم، فرقی نمیکنه زبان پیشهوان وردپرستون چی باشه و تاثیر خاصی نداره.

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، nazanin-mohammadi گفته است :

منظورتون از وردپرس با زبان انگلیسی چی هست؟ ( پیشخوان وردپرس رو میگید؟)

اگر سوالتون رو درست متوجه شدم، فرقی نمیکنه زبان پیشهوان وردپرستون چی باشه و تاثیر خاصی نداره.

منظورم مشخصه وردپرس با زبان انگلیسی  نه فارسی - اما مجتوای فارسی - سایت فارسی - البته فکر کنم در سئو چون زبان فارسی و تگ زبان در html  انگلیسی هست نکته منفی هست شما چی فکر میکنی؟ تشخیص زبان توسط گوگل هم مستند به تگ html  هست و هم محتوا

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال
در هم اکنون، asadiy4n گفته است :

سلام راجب اینکه مشکلی پیش بیاد یا تاثیر منفی داشته باشه بعید میدونم اما تگ html رو میشه به صورت دستی تغییر داد

و دایرکشن ltr ؟ تنها نگران سئو هستم  مشکل دیگری پیش نمیاد

لینک به ارسال
در هم اکنون، asareza گفته است :

و دایرکشن ltr ؟ تنها نگران سئو هستم  مشکل دیگری پیش نمیاد

بله قابل تغییر البته باید قالبتون چک بشه ممکنه از توابعی مثل is_rtl استفاده شده باشه برای حالت راست به چپ که در اینصورت غیر فعال میشه

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، asadiy4n گفته است :

بله قابل تغییر البته باید قالبتون چک بشه ممکنه از توابعی مثل is_rtl استفاده شده باشه برای حالت راست به چپ که در اینصورت غیر فعال میشه

سپاس - ار تی ال یا ال تی ار که در دایرکشن استایل استفاده میشه تاثیری بر سئو نداره - اما تگ زبان در اچ تی ام ال باید حتما با محتوا یکی باشه چون در برسی گوگل از پارامترهای مهم در جستجو و سئو هست. پس با توجه به گفته شما مشکلی پیش نمیادد که همه تگ ها بصورت دستی در برگه ها و نوشته ها  fa  بشن - ممنون 

ویرایش شده توسط asareza
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...