رفتن به مطلب

تم یا صفحه ساز؟

پست های پیشنهاد شده

سلام.وقت عزیزانی که این پرسش رو میخونید به خیر.من به تازگی هاست خریدم و ورد پرس نصب کردم.خدمت دوستان سوالی دارم و اینکه با وجود صفحه ساز های قدرتمند مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر آیا نیاز به استفاده از تم های شخصی شده هست؟چون من خیلی تو سایت ها گشتم متاسفانه تم مورد نظرم پیدا نمیکنم و دوست دارم طراحی وب سایت رو خودم انجام بدم ولی مشکل اینه تم های فارسی با پشتیبانی از فونت های فارسی رایگان من پیدا نکردم.. از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنند که نیاز به خرید تم دارم یا یه افزونه المنتور پرو بگیرم رو هسته نصب کنم و ظاهر رو تغییر بدم..از کمک شما پیشاپیش متشکرم.

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش آمدید

در 5 ساعت قبل، altairhaz گفته است :

خدمت دوستان سوالی دارم و اینکه با وجود صفحه ساز های قدرتمند مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر آیا نیاز به استفاده از تم های شخصی شده هست؟

پاسخ این سوال به نیاز شما بستگی داره

اگر یک پوسته نیاز شما رو براورده کنه از نظر بنده بهتره که از همون استفاده کنید

دوست دارم طراحی وب سایت رو خودم انجام بدم ولی مشکل اینه تم های فارسی با پشتیبانی از فونت های فارسی رایگان من پیدا نکردم.

اضافه کردن فونت فارسی کار ساده ایه، کافیه یه قالب فرزند بسازید و فونت فارسی رو از طریق همون پوسته اضافه کنید

از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنند که نیاز به خرید تم دارم یا یه افزونه المنتور پرو بگیرم رو هسته نصب کنم و ظاهر رو تغییر بدم

اگر نیازتون با قالب های رایگان براورده بشه که نیازی به خرید نیست

موضوع سایتتون چیه؟

در مورد خرید هم فقط و فقط محصولات ارجینال رو تهیه کنید! و فریب فروشگاه های ایرانی که محصولات نال شده رو به فروش میذارن نخورید

خریدتون از سایت سازنده باشه برای المنتور پرو

https://elementor.com/pricing/

لینک به ارسال

در 16 ساعت قبل، altairhaz گفته است :

سلام.وقت عزیزانی که این پرسش رو میخونید به خیر.من به تازگی هاست خریدم و ورد پرس نصب کردم.خدمت دوستان سوالی دارم و اینکه با وجود صفحه ساز های قدرتمند مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر آیا نیاز به استفاده از تم های شخصی شده هست؟چون من خیلی تو سایت ها گشتم متاسفانه تم مورد نظرم پیدا نمیکنم و دوست دارم طراحی وب سایت رو خودم انجام بدم ولی مشکل اینه تم های فارسی با پشتیبانی از فونت های فارسی رایگان من پیدا نکردم.. از دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنند که نیاز به خرید تم دارم یا یه افزونه المنتور پرو بگیرم رو هسته نصب کنم و ظاهر رو تغییر بدم..از کمک شما پیشاپیش متشکرم.

بستگی به نوع سایتتون داره

اگر حجم محتوا و ترافیک و ... سایت زیاد باشه، پیشنهاد می کنم حتما از یک سایت با کدنویسی اختصاصی استفاده کنین. اون وقته که سایتتون با سرعت بالا لود میشه و کاربرانتون اذیت نمی شن.

ولی اگر نه، در حد معمول و متعارف هست از المنتور استفاده کنید.

کامپوزر خوب نیست خیلی به نظرم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...