رفتن به مطلب

درست نمایش ندادن عنوان پست ها در گوگل

nyazmarket

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

مشکل من در گوگل عنوان پست ها هست

عنوان پست های من کهیکی عکس هم اپلود کردم مشخصه میتونید مشاهده کنید

الان ن عنوان رو نوشتم ساعت Naviforce NF9068 BYB

ولی در افزونه سئو نوشتم ساعت نیویفورس naviforce NF9068 BYB فول تایم بند حصیری اوریجینال

الان در ایندکس گوگل باید این عنوان سئو که در افزونه yuast نوشتم ایندکس بشه ولی برعکس عنوان پست ایندکس میشه که فقط در اینسایت من اینطوری هست بقیه سایت های من اینطوری نیست

و قبلا هم در این سایت درست ایندکس میشد عنوان ها تازه اینطوری شده

خواهشا از دوستان کسی میتونه کمکم کنه ببینم مشکل کجاست

با نشکر

2021-09-03_011836.jpg

2021-09-03_011905.jpg

لینک به ارسال

در اپدیت جدید گوگل شما دیگه نمیتونید تعیین کنید که برای نمایش عنوان صفحه در سرپ گوگل چطوری باشه 

خود ربات تشخیص میده که کدام عنوان رو انتخاب کنه

فعلا زبان فارسی رو درک نمیکنه در وب سایت های خارجی عنوان رو خود ربات گوگل داره مینویسه

طبق بیانیه آخری که گوگل داده عنوان نباید بلند باشه

نباید استافینگ باشه

نباید کلمات کلیدی اضافی که داخل محتوا توضیحی در موردشون ندادین باشه

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

در اپدیت جدید گوگل شما دیگه نمیتونید تعیین کنید که برای نمایش عنوان صفحه در سرپ گوگل چطوری باشه 

خود ربات تشخیص میده که کدام عنوان رو انتخاب کنه

فعلا زبان فارسی رو درک نمیکنه در وب سایت های خارجی عنوان رو خود ربات گوگل داره مینویسه

طبق بیانیه آخری که گوگل داده عنوان نباید بلند باشه

نباید استافینگ باشه

نباید کلمات کلیدی اضافی که داخل محتوا توضیحی در موردشون ندادین باشه

اگر از  آپدیت جدید گوگل هست که عنوان ها رو خودش تعیین میکنه چرا تو بقیه سایت های من اینطوری نیست ؟

یعنی هر چی خودم تو عنوان سئو انتخاب میکنم رو نشون میده ؟

لینک به ارسال

ده ها پروژه سئو دارم که این اتفاق براشون افتاده و کلی هم ضرر مالی برای کارفرما ها زده و نرخ تبدیل رو کاهش داده

الگوریتم بصورت نوبتی داره میاد و احتمالا کرراول باجت اون سایت ها پایینه که دیر به دیر بهشون سر میزنه و یا اون نکاتی که بالاتر گفتم رو در اون موارد رعایت کردید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

ده ها پروژه سئو دارم که این اتفاق براشون افتاده و کلی هم ضرر مالی برای کارفرما ها زده و نرخ تبدیل رو کاهش داده

الگوریتم بصورت نوبتی داره میاد و احتمالا کرراول باجت اون سایت ها پایینه که دیر به دیر بهشون سر میزنه و یا اون نکاتی که بالاتر گفتم رو در اون موارد رعایت کردید

هر چی رو تو سایت های قبلی رعایت کردم در همین سایت هم رعایت کردم

من فکر نمیکنم از این باشه

مثلا چرا دیجی کالا اینطوری نمیشه ؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، nyazmarket گفته است :

هر چی رو تو سایت های قبلی رعایت کردم در همین سایت هم رعایت کردم

من فکر نمیکنم از این باشه

مثلا چرا دیجی کالا اینطوری نمیشه ؟

من هر چی بگم شما قبول نمیکنید

این هم توضیحات خود گوگل

https://developers.google.com/search/blog/2021/08/update-to-generating-page-titles

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، فرهاد گفته است :

من هر چی بگم شما قبول نمیکنید

این هم توضیحات خود گوگل

https://developers.google.com/search/blog/2021/08/update-to-generating-page-titles

بله دیدم

یه سوال دیگه

گاها بعضی از پست ها را ایندکس نمیکنه میبینی یکی دیروز گذاشتم یکی امروز یکی فردا قراره بزاره یکی از اینا رو میبینی ایندکس نمیکنهاینم دلیل همین آپدیت جدید هست ؟

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، nyazmarket گفته است :

بله دیدم

یه سوال دیگه

گاها بعضی از پست ها را ایندکس نمیکنه میبینی یکی دیروز گذاشتم یکی امروز یکی فردا قراره بزاره یکی از اینا رو میبینی ایندکس نمیکنهاینم دلیل همین آپدیت جدید هست ؟

بله این هم بعد از آپدیت اسپم گوگل اینطوری شده و دلیلش هم کمبود منابع در سرور های گوگل هست که روند ایندکس رو کند کرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...