رفتن به مطلب

نمایش تصاویر محصولات توسط گوگل با کیفیت پایین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان
من عکس محصولاتم رو با ابعاد 600 در 600 پیکسل در سایتم اپلود می کنم. اما موقعی که در نتایج گوگل نمایش داده می شوند، وقنی روی عکس کلیک می کنم که عکس را بزرگتر و واضح تر نمایش بدهد، متاسفانه عکس با کیفیت پایین و به صورت پیکسل پیکسل توس گوگل نمایش داده می شود. در صورتی که بقیه عکس هایی که برای سایت های دیگر هست، اوکی نمایش داده می شوند. ممنون میشم کسی کمک کنه که بتونم این مشکل رو رفع کنم.
سایت من www.nitachap.com
کلید واژه نمونه برای مشاهده این موضوع : کوسن تولد اسب تکشاخ

لینک به ارسال

سلام

تصاویر از روی سرور خود گوگل داره لود میشه و چون در سایز کوچیک ذخیره کرده موقع زوم تصویر دفرمه میشه

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7VDpi32tMgrt14GWhZ0OFdUSlx0d5l5g0Tg&usqp=CAU

یه مشکلی در ایندکس تصاویر تون هست 

لینک به ارسال

سلام

درسته، من الان چند تا از عکس هارو دانلود کردمف 225 در 225 رو گوگل نمایش میده، در صورتی که عکس اصلی 600 در 600 هست. دقیقا به همین خاطره که دفرمه میشن. من هر کدوم از عکس هارو که نگاه می کنم، این مشکل رو داره، فکر کنم همه عکس های محصولات ما چنین مشکلی رو دارن.

الان چگار باید انجام بدم که درست ایندکس بشه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ویرایش شده توسط 3d ahmad
لینک به ارسال

سرچ کنسول گوگل دارید ؟

احتمالا اونجا اروری ثبت شده که میتونید بهتر دلیل رو پیدا کنید

اگر تصاویرتون ایندکس نمیشن یا هاستتون مشکل داره یا هم اینکه شما هم دچار مشکل ایندکس شدید

چون چند ماهی هست که سرور های گوگل مشکل پیدا کردند در ایندکس کردن

به پشتیانی هاست تیکت بزنید بگید که در تصاویر مشکل ایندکس دارید و شاید از هاست مشکلی باشه

میتونید فایل htaccess file  رو چک کنید شاید جلوی ربات یا ایندکس تصاویر رو بسته باشین و گوگل روی سرور خودش داره ایندکس میکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...