رفتن به مطلب

کمک در مورد حذف چند هزار صفحه 404

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده قبلا یه وبلاگ داشتم و داخلش فعالیت داشتم و براش دامنه IR گرفته بودم

بعد حدود یکسال میشه که کلا اومدم روی وردپرس و از همون دامنه استفاده میکنم ( با همون اسم وبلاگ بدون هیچ تغییر )

کاری که انجام دادم این بود که مطالبی که برام ارزش داشت رو داخل همین وردپرس ریدایرکت زدم و اوکی بودن و سئو هم هیچ آسیبی نرسید

ولی مطالبی که روی وبلاگ بود کلا پاک کردم تا وبلاگ کلا محو بشه و داخل گوگل نمایش داده نشه

اتفاقی که حدود یکساله افتاده و بسیار به سایتم آسیب وارد کرده اینه که چند هزار لینک 404 از دامنه ای که دارم باقی مونده و همشون هم مال وبلاگ قبلی هستن چون مطالب رو پاک کردم

مثلا پست هایی که پاک کردم به صورت 404 در اومدن یا تگ هایی که برای وبلاگ بودن

راهی هست بشه کل این لینک ها رو یکجا پاک کرد ؟ از گوگل سرچ کنسول هم بخوام این کار رو انجام بدم خیلی زمان میبره

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام

یک راهکاری هست نمی دونم از نظر سئو چقدر درسته اما پیشنهاد می کنم این مقاله و پلاگین های پیشنهادیش رو بخونید

https://www.wpbeginner.com/showcase/6-best-free-404-plugins-for-wordpress/

کلیت کار اینطوریه که صفحه 404 از روی سایت شما ریدایرکت میشه به یک صفحه خاص، اینجوری عملا شما دیگه هیچ ارور 404 روی سایتتون نخواهید داشت و به مرور گوگل تمامی 404 ها رو از روی کنسولتون پاک می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...