رفتن به مطلب

مخفی کردن یک بخش از صفحه از دید گوگل

Boshiant

پست های پیشنهاد شده

در 1 دقیقه قبل، sasan_darvishpoor گفته است :

وقت بخیر 

قسمتی از div رو نمیشه از دید گوگل مخفی کرد ولی میشه یک صفحه رو از طریق robot.txtانجام داد گوگل از این طریق مانع ایندکس صفحه میشه 

به نظر شما بخش مربوط به پست های تصادفی برای سئو مشکل داره؟ 

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، sasan_darvishpoor گفته است :

به نظر من خیر چون باعث میشه خزنده اون پست هارم نگاه کنه وایندکسش کنه وهمچنین اگر محتوای خوبی داشته بهش رتبه بده 

و یه سوال دیگه، تگ nofollow که معمولا برای لینک های خارجی گذاشته میشه، میشه برای یه div گذاشته بشه تا یا عنصر موردنظر ایندکس نشه؟ 

ویرایش شده توسط Boshiant
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Boshiant گفته است :

دوستان راهی وجود داره که در single.php یک بخش داخل یک div رو از معرض دید گوگل مخفی کرد تا ایندکس نشه؟ 

سلام

به نظرم راهی که میشه امتحان کرد لود یک فایل php یا محتوا با تاخیر هست، البته این مورد مستند نیست

در 2 ساعت قبل، Boshiant گفته است :

و یه سوال دیگه، تگ nofollow که معمولا برای لینک های خارجی گذاشته میشه، میشه برای یه div گذاشته بشه تا یا عنصر موردنظر ایندکس نشه؟ 

در مورد این سوال هم می تونید لینک های مطالب تصادفی رو nofollow کنید، اما برای عناصر دیگه نمی تونید استفاده کنید

لینک به ارسال

در این گونه موارد باید دقت زیادی بکنید چون گوگل با این موضوع مخالف است و با الگوریتم هایی که داره سریع متوجه میشه واگر متوجه شود سایت شما رو پنالتی میکنه و این یعنی هرچی زحمت کشیدید خداحافظ

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۵/۳۱ در 18:09، asadiy4n گفته است :

در مورد این سوال هم می تونید لینک های مطالب تصادفی رو nofollow کنید، اما برای عناصر دیگه نمی تونید استفاده کنید

سلام قربان. 

به چه صورت nofollow رو در کد قرار بدم؟ میشه نحوه صحیح نوشتن این کد رو بفرمایید تا قبل از پست های تصادفی بذارمش؟ 

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، Boshiant گفته است :

سلام قربان. 

به چه صورت nofollow رو در کد قرار بدم؟ میشه نحوه صحیح نوشتن این کد رو بفرمایید تا قبل از پست های تصادفی بذارمش؟ 

از این کد استفاده کنید

<ul><?php $posts = get_posts('orderby=rand&numberposts=10'); foreach($posts as $post) { ?>
<li><a rel="nofollow" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php } ?></ul>

ویرایش شده توسط kasra.geladiator
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، kasra.geladiator گفته است :

از این کد استفاده کنید

<ul><?php $posts = get_posts('orderby=rand&numberposts=10'); foreach($posts as $post) { ?>
<li><a rel="nofollow" href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></li>
<?php } ?></ul>

خیلی خیلی مچکرم. فقط به عنوان سوال آخر، به نظرتون این کار روی سئو تاثیر مخرب نداره؟ گوگل نظر منفی نداره به این کار؟ 

ببخشید زیاد مزاحم شدم

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Boshiant گفته است :

خیلی خیلی مچکرم. فقط به عنوان سوال آخر، به نظرتون این کار روی سئو تاثیر مخرب نداره؟ گوگل نظر منفی نداره به این کار؟ 

ببخشید زیاد مزاحم شدم

من نمیدونم چرا میخایید نو فالو کنید

لینک های داخلی حساب میشن و فالو باشن بهتره

پیشنهاد میشه نو فالو نکنید

لینک به ارسال
در 53 دقیقه قبل، kasra.geladiator گفته است :

من نمیدونم چرا میخایید نو فالو کنید

لینک های داخلی حساب میشن و فالو باشن بهتره

پیشنهاد میشه نو فالو نکنید

ببینید من قبلا تو این تاپیک گفتم که یه مشکلی دارم :

و اون مشکل این بود که مدتی بود سایتم ایندکس نمیشد. جدیدا متوجه شدم وقتی بخش پستهای تصادفی رو حذف میکنم از قالب، ایندکس میشه! چند بار تست کردم. وقتی اون بخش فعاله گوگل پست رو ایندکس نمیکنه. ولی وقتی حذفش میکنم ایندکس میکنه! نمی‌فهمم چرا! برای همون گفتم اون قسمت پست های تصادفی رو از دید گوگل مخفی کنم. 

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۳ در 23:42، Boshiant گفته است :

و اون مشکل این بود که مدتی بود سایتم ایندکس نمیشد. جدیدا متوجه شدم وقتی بخش پستهای تصادفی رو حذف میکنم از قالب، ایندکس میشه! چند بار تست کردم. وقتی اون بخش فعاله گوگل پست رو ایندکس نمیکنه. ولی وقتی حذفش میکنم ایندکس میکنه! نمی‌فهمم چرا! برای همون گفتم اون قسمت پست های تصادفی رو از دید گوگل مخفی کنم. 

این دو مورد هیچ ارتباطی به هم نداره،

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۶/۳ در 23:42، Boshiant گفته است :

ببینید من قبلا تو این تاپیک گفتم که یه مشکلی دارم :

چون با این کار نرخ خزش سایت رو پایین میارید

هر وب سایتی یک پهنای باندی از طرف گوگل بهش داده میشه که ربات از اون برای کراول کردن استفاده میکنه و شما با ایجاد صفحات بیخود و یا لینک سازی های اضافی باعث از بین رفن اون نرخ خزش میشید

لینک نوفالوو زمانی میدید که بخوای ارزش و قدرت یک صفحه به صفحه دیگه منتقل نشه

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، فرهاد گفته است :

چون با این کار نرخ خزش سایت رو پایین میارید

هر وب سایتی یک پهنای باندی از طرف گوگل بهش داده میشه که ربات از اون برای کراول کردن استفاده میکنه و شما با ایجاد صفحات بیخود و یا لینک سازی های اضافی باعث از بین رفن اون نرخ خزش میشید

لینک نوفالوو زمانی میدید که بخوای ارزش و قدرت یک صفحه به صفحه دیگه منتقل نشه

پیشنهاد شما اینه که کلا اون بخش رو حذف کنم؟ اینطوری مشکلی که هست، پستهای قدیمی به کاربرها نشون داده نمیشه 

لینک به ارسال

گوگل آنالاتیک رو فعال کردید ؟

از آنالیز صفحاتتون متوجه میشید که چقدر بانس ریت دارید و چقدر بازدید صفحات

فکر نمیکنم که از اون باکس پست تصادفی که داشتدید بازخورد خوبی گرفته باشید

شما باید سایتتون رو کانسپت بندی کنید و با استفاده از لینک سازی بصورت دستی  پست های قدیمی تون رو برای کاربران نمایش بدید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، فرهاد گفته است :

گوگل آنالاتیک رو فعال کردید ؟

از آنالیز صفحاتتون متوجه میشید که چقدر بانس ریت دارید و چقدر بازدید صفحات

فکر نمیکنم که از اون باکس پست تصادفی که داشتدید بازخورد خوبی گرفته باشید

شما باید سایتتون رو کانسپت بندی کنید و با استفاده از لینک سازی بصورت دستی  پست های قدیمی تون رو برای کاربران نمایش بدید

بله دارم. بسیار عالی توضیح و پیشنهاد خیلی خوبی بود روی همین روشی که فرمودید کار میکنم ❤️

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...