رفتن به مطلب

کد سازگاری قالب با المنتور

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان گرامی برای اینکه قالبی کاملا سازگار با المنتور طراحی کنم آیا به اضافه کردن کدی به قالبم دارم؟

منظور مثه ووکامرس که کد زیر و باید در فایل woocommerce.php اضافه کنیم تا قالب مون با ووکامرس سازگار بشه.

<?php woocommerce_content(); ?>

راستی هنوزم همین کارم و باید برای سازگاری قالب با ووکامرس انجام بدیم یا توی ورژن های جدید، دیگه ضرورتی نداره؟

سپاس

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، unid_user گفته است :

<?php woocommerce_content(); ?>

این کد فقط برای شروع سازگاری است اگر بخواهید سفارش سازی کنید باید خیلی بیشتر از این ها کد نویسی کنید.

در 16 ساعت قبل، unid_user گفته است :

دوستان گرامی برای اینکه قالبی کاملا سازگار با المنتور طراحی کنم آیا به اضافه کردن کدی به قالبم دارم؟

اگر اشتباه نکنم المنتور خودش بصورت ابتدای در اکثر قالب ها سازگار است ولی اگر بخواهید کاملا سازگار باشد باید شخصی سازی کنید احتیاج به کدنویسی حرفه ایی است

لینک به ارسال

مدونم با قالب hello کاملا سازگاره. ولی چون خیلی به php آشنا نیستم ، نتوستم خیلی چیزی از کدهای قالب hello سر در بیارم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...