رفتن به مطلب

پرسش هایی در مورد پوسته Snips

پست های پیشنهاد شده

با درود

در این تایپیک پوسته ی Snips معرفی شده :

ضمن سپاس از عزیزان خواستم ببینم این پوسته مشکل قانونی نداره!؟؟یعنی ما میتونیم بدون هیچ مشکل قانونی از اون استفاده کنیم؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام،اگه شما به متن کپی رایت دست کاری نکین میتونید قانونی ازش استفاده کنید...

لینک به ارسال

درود ;

نه خير دوست عزيز هيچ مشكل قانوني نداره ، قالب در سايت طراحش به صورت رايگان منتشر شده و شما هم ميتوني بدون مشكل قانوني و شرعي(!) ازش استفاده كنيد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

درود

خیلی ممنون از پاسخ شما عزیزان.

با این حساب خیالم راحت شد :)

فقط چند تا مشکل با این پوسته دارم اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن ممنون میشم :

1-آیا شخص خاصی این پوسته رو پشتیبانی میکنه(مترجم)؟؟یعنی اگر آپدیتی برای اون منتشر بشه اون رو اعمال و منتشر میکنه؟؟یا همچین کار هایی؟؟

2-نمیشه کاری کرد که هر مطلبی رو توی سایت بخوایم منتشر کنیم توی اسلاید شو هم نمایش داده بشه!؟؟؟ آخه به صورت پیش فرض میشه یک دسته ی خاص یا چند تا پست با ID مشخص رو توی اسلاید شو نمایش داد.اگه بشه هر مطلبی که منتشر بشه توی اسلاید شو هم نمایش داده بشه عالی میشه.برای این مورد چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟؟

با سپاس

لینک به ارسال

1- بروزرسانی معمولا در توابع و بعضا در فایل استایل هست مگر اینکه کلا نسخه اصلی پوسته عوض بشه. معمولا هم لیست باگ فیکس ها رو قرار میدن. میشه طبق همون عمل کرد و به فارسی سازی هم لطمه ایی وارد نکرد.

2- برای اینمورد شما میتونی یک دسته ایجاد کنی و همه پست ها رو در اون دسته هم قرار بدی. مثلا دسته ای ایجاد کنید به اسم همه نوشته ها و بعد هم موضوعی که در بخش کامپیوتر ارسال میکنید ، در دسته همه نوشته ها هم ارسال کنید. به این ترتیب آخرین نوشته های شما از دسته همه نوشته ها فراخوانی میشه.

لینک به ارسال

درود

1-دستتون درد نکنه.این هم روش خوبی هست.ولی خب میشه کاری کرد که اون دسته که همه ی نوسته ها داخلش میرن رو پنهان کنم و توی سایت نشون داده نشده!؟؟

2-یه مشکل دیگه اینکه چرا حتما اون عکسی که قراه توی پست قرار بدم رو حتما باید به عنوان تصویر شاخص قرار بدم تا در اسلاید شو هم نمایش داده بشه!؟؟وقتی که این کار رو میکنم اونوقت که مطلب رو باز میکنی همون عکس دوبار در کنار هم قرار میگیره!برای این مورد چه راه حلی پیشنهاد میکینید؟

سپاس

لینک به ارسال

2- برای اینمورد شما میتونی یک دسته ایجاد کنی و همه پست ها رو در اون دسته هم قرار بدی. مثلا دسته ای ایجاد کنید به اسم همه نوشته ها و بعد هم موضوعی که در بخش کامپیوتر ارسال میکنید ، در دسته همه نوشته ها هم ارسال کنید. به این ترتیب آخرین نوشته های شما از دسته همه نوشته ها فراخوانی میشه.

اما مرتضی جان این کار که باعث ایجاد تکرار میشه توی سایت...

2-یه مشکل دیگه اینکه چرا حتما اون عکسی که قراه توی پست قرار بدم رو حتما باید به عنوان تصویر شاخص قرار بدم تا در اسلاید شو هم نمایش داده بشه!؟؟وقتی که این کار رو میکنم اونوقت که مطلب رو باز میکنی همون عکس دوبار در کنار هم قرار میگیره!برای این مورد چه راه حلی پیشنهاد میکینید؟

من توی وردپرسی بلاگ یک مطلب نوشته بودم که کار با تصاویر شاخص رو راحت میکنه.یعنی نیازی دیگه به تصاویر شاخص نیست.خودش اتومات تصاویر رو درست میکنه... اینم لینک اون مطلب

لینک به ارسال

1-اگر از فهرست دلخواه پشتیبانی میکنه که مشکلی نیست اگر نه باید ای دی اون دسته رو در تابع فراخوانی دسته ها exclude بشه.

2-خوب این نوع کدنویسی پوسته هست که تصاویر رو از تصویر شاخص فراخوانی میکنه.

اگر میخواید عکس ها متفاوت باشه باید برای اسلاید یا پست ها عکسها رو مثلا از زمینه دلخواه فراخوانی کنید.

لینک به ارسال
اما مرتضی جان این کار که باعث ایجاد تکرار میشه توی سایت...

پست ها هم در دسته اسلاید و هم در دسته اصلی یکجا پست میشه. یعنی 1 پست هست ولی در دو دسته. دیگه تکرار نداریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...