رفتن به مطلب

سبد خرید ووکامرس

mrhabibi

پست های پیشنهاد شده

با سلام
دوستان می خواستم بدونم چطوری بعد از اینکه یک محصول توسط کاربر خریداری شد دیگه دکمه “افزدون به سبد خرید” برای اون نشون داده نشه و به جاش یک کد اختصاصی رو جایگزین کنیم؟ برای مثال یک شرتکاد خاص یا کد php رو به جاش قرار بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۳ در 17:19، mrhabibi گفته است :

با سلام
دوستان می خواستم بدونم چطوری بعد از اینکه یک محصول توسط کاربر خریداری شد دیگه دکمه “افزدون به سبد خرید” برای اون نشون داده نشه و به جاش یک کد اختصاصی رو جایگزین کنیم؟ برای مثال یک شرتکاد خاص یا کد php رو به جاش قرار بدم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید

من خودمم این مشکل رو دارم انگار کسی دانش این قضیه رو اینجا نداره

اما یک راه پیدا کردم که درسته کلید افزودن به سبد خرید رو برنمیداره اما یک کادر هشدار میاره که شما قبلا این محصول رو خریداری کردید و بقیه متنی که شما دوست دارید اضافه کنید

برای این کار کافیه کد زیر رو انتهای فایل فانکشن قالبتون اضافه کنید

///////////// نمایش کد قبلا خریده اید
add_action('woocommerce_before_add_to_cart_button', 'user_logged_in_product_already_bought');
function user_logged_in_product_already_bought()
{
    if (is_user_logged_in()) {
        global $product;
        $current_user = wp_get_current_user();
        if (wc_customer_bought_product($current_user->user_email, $current_user->ID, $product->get_id())) {
            echo '<div class="user-bought-masinon">سلام ' . $current_user->first_name . ' گرامی لطفا توجه فرمائید :</div><div class="user-bought-masinon"> ' .  ' شما این محصول را قبلا خریداری کرده اید. میتوانید به توضیحات دوره رفته و آموزش را مشاهده کنید</div>';
        }
    }
}

البته این کد با زحمت خودم انجام شده لطفا کپی رایت رو رعایت کنید

لینک به ارسال

سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز برای کار شما این مطلب کارتان را راه می اندازد 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...