رفتن به مطلب

سوال راجع به استفاده از child theme

پست های پیشنهاد شده

من برای سایتمون از یک تم استفاده میکنم که نیاز به تغییرات اساسی و زیادی داره.

به من گفتند برای اینکه تو آپدیت های بعدی تغییراتت از بین نره از Child theme استفاده کن. برای ایجاد تغییرات تو Child theme به عنوان مثال وقتی میخوام فایل RTL رو تغییر بدم باید کل اون فایل رو از تم اصلی کپی کنم تو پوشه Child theme و تغییرات رو روی اون فایل ایجاد کنم. اما مساله و مشکلم اینجاست که اگه تو نسخه بعدی تم تغییراتی تو فایل RTL اصلی تم ایجاد بشه، خوب اون محتویات فایل RTL من که تو Child theme کپی کرده بودم قدیمیه و اون تغییرات جدید دیگه روش اعمال نشده و باید دوباره فایل RTL جدید رو بیارم تو Child theme و تغییراتم رو دوباره اعمال کنم.

پس عملا استفاده از Child theme چه فایده‌ای داره؟ الان من مستقیم همون فایل RTL رو تغییر بدم یا بیارمش تو فولدر Child theme و بعد تغییرش بدم چه فرقی داره؟ 

آیا امکانش که من فایل های CSS یا PHP یا حتی Java که مایل به تغییرشون هستم رو تو Child theme با استفاده از کد (wp_enqueue_style) لود کنم و بعد فقط اون کدهایی که مدنظرم هست رو بنویسم به جای اینکه فایل اصلی رو کپی کنم و اون ویرایش کنم؟

لینک به ارسال

سلام

شما یه فایل functions.php ایجاد کنید یه فایل استایل جدید فراخوانی کنید و کدهاتون رو داخل اون قرار بدید

برای هر تغییر دیگه ای هم سعی کنید از همین روش استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...