رفتن به مطلب

وارد کردن قیمت

kordmehrdad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من یه دوتا مشکل دارم اگر کسی میدونه کمک کنه

من میخوام داخل فروشگاه ببینم میتونم این امکان رو داشته باشم که قیمتهای کلیه محصولاتم رو با هم 10% کم کنم یا 10% زیاد کنم؟

سوال بعدی اینکه 

من میخوام در قسمت قیمتهام بخوره تماس بگیرید و حتی افزونه ووکامرس فارسی رو نصب کردم و همه مراحلشو انجام دادم اما قیمت رو اصلا نمیزنم یا صفر میزنم یا خالی میزارم بازم میزنه رایگان چکار باید بکنم

ویرایش شده توسط kordmehrdad
لینک به ارسال

سلام

وقت بخیر

اگر تعداد محصولاتتون کم هست از طریق خود پنل ادمین ووکامرس می تونید قیمت ها رو کم یا زیاد کنید، یعنی در پنل ادمین، در منوی محصولات، محصولاتی که میخواهید تغییر قیمت داشته باشند رو انتخاب کنید و ویرایش دسته‌جمعی بزنید، از اونجا می تونید قیمت ها رو به صورت ثابت یا درصدی افزایش یا کاهش بدید

اگر تعداد محصولاتتون زیاد هست پیشنهاد می کنم خروجی اکسل بگیرید و دستی آپدیت کنید تا هم بک آپ داشته باشید و هم بتونید فرمول های مختلف قیمتیی رو اعمال کنید

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

سلام

وقت بخیر

اگر تعداد محصولاتتون کم هست از طریق خود پنل ادمین ووکامرس می تونید قیمت ها رو کم یا زیاد کنید، یعنی در پنل ادمین، در منوی محصولات، محصولاتی که میخواهید تغییر قیمت داشته باشند رو انتخاب کنید و ویرایش دسته‌جمعی بزنید، از اونجا می تونید قیمت ها رو به صورت ثابت یا درصدی افزایش یا کاهش بدید

اگر تعداد محصولاتتون زیاد هست پیشنهاد می کنم خروجی اکسل بگیرید و دستی آپدیت کنید تا هم بک آپ داشته باشید و هم بتونید فرمول های مختلف قیمتیی رو اعمال کنید

ممنون از پاسخگویتون. اما مشکل من همینجاست که خروجی اکسل نداره جایی از صفحه البته شاید من وارد نیستم؟ میشه راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، kordmehrdad گفته است :

ممنون از پاسخگویتون. اما مشکل من همینجاست که خروجی اکسل نداره جایی از صفحه البته شاید من وارد نیستم؟ میشه راهنمایی کنید

خواهش می کنم

در پنل ادمین، بخش محصولات، گزینه برون ریزی وجود داره که با انتخاب این گزینه، می تونید مشخص کنید که از چه ستون ها یا چه محصولاتی خروجی گرفته بشه، خروجی با فرمت CSV هست که بعد از اعمال تغییرات می تونید از همین بخش روی گزینه "درون ریزی" کلیک کنید

فقط بعد از ادیت و ذخیره سازی این فرمت و قبل از آپلود مجدد، یکدور فایلتون رو چک کنید، بعضی وقت ها فرمت CSV اگر درست سیو نشه، با کاراکترهای فارسی به مشکل میخوره

aaaaa.JPG

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...