رفتن به مطلب

لینک برگه کجاست ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام قالبی دانلود کردم که داخلش یک اسلایدر داشت و در اسلایدر یک دکمه ادامه مطلب وجود داره که کاربر رو هدایت میکنه به عنوان تصویر اسلاید 

وقتی دکمه را میزنم وارد صفحه ای میشوم که از اول روی قالب بوده ولی از قسمت برگه ها که اسم برگه را میزنم صفحه ای میاد که خودم درست کردم 

نمی‌دونم چجوری باید لینک اون دکمه ی ادامه مطلب رو به صفحه ای که مورد نظرمه تغییر بدم ؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Soltani گفته است :

سلام قالبی دانلود کردم که داخلش یک اسلایدر داشت و در اسلایدر یک دکمه ادامه مطلب وجود داره که کاربر رو هدایت میکنه به عنوان تصویر اسلاید 

وقتی دکمه را میزنم وارد صفحه ای میشوم که از اول روی قالب بوده ولی از قسمت برگه ها که اسم برگه را میزنم صفحه ای میاد که خودم درست کردم 

نمی‌دونم چجوری باید لینک اون دکمه ی ادامه مطلب رو به صفحه ای که مورد نظرمه تغییر بدم ؟

سلام به انجمن خوش آمدید

با این توضیحات من خیلی متوجه مشکل نشدم،

باز اگر می تونید با چندتا عکس یا یه ویدیو کوتاه مشکلتون رو واضحتر مطرح کنید تا بشه راهنمایی کرد

لینک به ارسال

در 37 دقیقه قبل، Soltani گفته است :

سلام

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم اسلایدر اختصاصی خود قالب است.

اگر اسلایدر اختصاصی قالب باشه ، جایی که عکس اسلایدر را تغییر دادید باید یک گزینه برای لینک هم داشته باشه که شما لینک مورد نظر خودتان را وارد کنید.

اگر هم از افزونه استفاده کردید در آنها هم فیلدی برای لینک به صفحه دلخواه وجود دارد که باید لینک مورد نظر خودتان را وارد کنید.

لینک به ارسال

نامک بود زیرش که اونم عوض کردم ولی اتفاقی نیافتاد

در 4 دقیقه قبل، zarcod گفته است :

سلام

دوست عزیز اگر اشتباه نکنم اسلایدر اختصاصی خود قالب است.

اگر اسلایدر اختصاصی قالب باشه ، جایی که عکس اسلایدر را تغییر دادید باید یک گزینه برای لینک هم داشته باشه که شما لینک مورد نظر خودتان را وارد کنید.

اگر هم از افزونه استفاده کردید در آنها هم فیلدی برای لینک به صفحه دلخواه وجود دارد که باید لینک مورد نظر خودتان را وارد کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...