رفتن به مطلب

مشکل با افزونه WP Super Cache

ARS

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من افزونه WP Super Cache رو فعال کردم و مطابق با آموزشی که تو بخش آموزش بود تنظیم کردمش ولی سایت کلا بهم ریخت!!!

عکسش رو گذاشتم ببینید

افزونه w3 totall cash هم وقتی استفاده کردم کدینگ سایتم رو بهم ریخت ولی این کلا قالب سایت هم بالا نیاره؟؟؟

البته الان مجبور شدم غیر فعالش کنم از تو عکس می تونید ببینید

post-147-0-15752900-1362050517_thumb.png

لینک به ارسال

آخ آخ افزونه رو غیر فعالش هم کردم درست نشد یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

قبلا هم برای یکی از دوستان پیش اومده بود.

با غیرفعال کردن مشکل حل میشه. اگر هم چیزی هست از کَش هست.

لینک به ارسال

درسته با غیر فعال کردن افزونه درست شد ...

یعنی من نمی تونم از هیچ افزونه ی کشی استفاده کنم؟؟؟

لینک به ارسال

WP Super Cache افزونه مناسبی هست. چه مشکلی براتون ایجاد میکنه؟

لینک به ارسال

تو پست اول تصویر سایت رو بعد از فعال کردن WP Super Cache گذاشتم مرتضی جان یه نگاه بنداز ببین چیکار می تونم بکنم!

لینک به ارسال

من فکر کردم از w3 total Cache بود.

خوب با w3 total Cache چه مشکلی دارید؟

لینک به ارسال

افزونه w3 total Cache هم وقتی فعال می کنم کدینگ سایت رو میریزه به هم یعنی نوشته ها نا خوانا میشه!!!!؟

لینک به ارسال

یعنی انکد صفحه رو تغییر میده؟

بررسی کنید که در کجا تغییر میده. یعنی توی متا هدر تغییر میده یا خیر. چون نباید همچین مشکلی پیش بیاد.

روی پوسته پیش فرض هم تست بگیرید.

لینک به ارسال

مشکلم با انکد صفحه حل شد!

ولی حجم کل فایل ها روی هاست من 100 مگابایت بود!

الان 75 مگابایت فایل کش بهش اضافه شده!!!

طبیعیه؟؟؟

لینک به ارسال

بله اسمش روش هست : کَش

هر چی فایل و آدرس بیشتر، کَش هم بیشتر

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام.یک مشکلی با این افزونه داشتم..این افزونه سرعت لود سایت رو خیلی خوب بالا میبره اما چون من دارم یک سری تغییرات در سایت میدم چون این افزونه کش میکنه سایت رو خیلی سخت میشه تغییرات رو دید یجورایی باید حتما کش مرورگر رو پاک کنم بعد ببینم حتی این افزونه رو غیرفعال هم کردم اما همچنان اینطور که معلوم هستش سایت همون حالت استفاده از کش رو داره می خواستم بدونم آیا این افزونه کد خواستی رو به قالب اضافه میکنه ..چطور میشه از این حالت درش آورد؟مرسی

لینک به ارسال

شما کَش رو استفاده می کنید برای همین منظور

اگر تغییرات دارید اول اونها رو ست کنید ، کَش رو خالی و مجدد فعال کنید

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام و خدا قوت

من هم امروز با فعال کردن افزونه سوپرکش و انجام تنظیمات اعلام شده مشکل دوستمون رو دارم و سایت رو وقتی تست میکنم توی سایت های http://gtmetrix.com و http://tools.pingdom.com/fpt/ سایت رو به صورت کد نشون میده.مثل دوستمون.

فقط دوست عزیزمون اعلام کردن با انکد صفحه مشکلشون رفع شد.من سرچ کردم و چیزی درباره ی انکد صفحه ندیدم اگر راهنمایی کنید چطور صفحه رو انکد کنم ممنون میشم.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
من سرچ کردم و چیزی درباره ی انکد صفحه ندیدم اگر راهنمایی کنید چطور صفحه رو انکد کنم ممنون میشم.

یک متا هست باعنوان charset

لینک به ارسال

سلام و خدا قوت

کاشف به عمل اومد این مشکل به خاطر زدن تیک گزینه ی Compress pages so they’re served more quickly to visitors. (Recommended) هست که این تیک پیشنهاد هم شده.وقتی این گزینه رو تیک میزنم این اتفاق میفته

من تنظیمات رو با زدن تیک Use PHP to serve cache files. تغییر دادم و مشکل حل شد اما نمیدونم آیا کار درستی انجام دادم یا خیر

به نظرم این افزونه با سرورهای LiteSpeed مشکل داره!

لینک به ارسال

سلام و خدا قوت

کاشف به عمل اومد این مشکل به خاطر زدن تیک گزینه ی Compress pages so they’re served more quickly to visitors. (Recommended) هست که این تیک پیشنهاد هم شده.وقتی این گزینه رو تیک میزنم این اتفاق میفته

من تنظیمات رو با زدن تیک Use PHP to serve cache files. تغییر دادم و مشکل حل شد اما نمیدونم آیا کار درستی انجام دادم یا خیر

به نظرم این افزونه با سرورهای LiteSpeed مشکل داره!

لایت‌سپید بصورت پیش‌فرض فایلها رو فشرده میکنه به همین خاطر گاهی این مشکل پیش میاد. تیک رو بردارین اوکی هست و کاری به پیشنهاد افزونه هم نداشته باشین چون این کار رو خود وب‌سرور انجام میده براتون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...