رفتن به مطلب

مشکل Either "offers", "review", or "aggregateRating" should be specified'

sir1

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک هفته ای میشه که گوگل برای محصولات ووکامرس این خطا در  کنسول نمایش میده و مشکلی که ایجاد شده اینه که محصولات جدیدی که در ووکامرس میزنم ایندکس نمیشه.

در نت خیلی سرچ کردم و گفتن که کد زیر را بایستی به functions.php سایت اضافه کنید.

/**
 * Remove the generated product schema markup from Product Category and Shop pages.
 */
function wc_remove_product_schema_product_archive() {
	remove_action( 'woocommerce_shop_loop', array( WC()->structured_data, 'generate_product_data' ), 10, 0 );
}
add_action( 'woocommerce_init', 'wc_remove_product_schema_product_archive' );

این کدو اضاف کردم ولی وقتی صفحه دسته بندی و همچنین محصولات تکی را در https://search.google.com/test/rich-results تست میکنم برای محصولات همچنان این خطا وجود داره و رفع نشده. لطفا راهنمایی کنید این مشکلو چطوری حل کنیم.

لینک به ارسال

مشکل حل شد

در تنظیمات افزونه رنک مث به بخش عنوان و متاها > دسته های محصولات > فعال کردن حذف داده Snippet و ذخیره کردن.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۴/۲۰ در 11:16، sir1 گفته است :

مشکل حل شد

در تنظیمات افزونه رنک مث به بخش عنوان و متاها > دسته های محصولات > فعال کردن حذف داده Snippet و ذخیره کردن.

با سلام 
این گزینه که فرمودین در افزونه رنک مث بنده فعال هست ولی بازم این ارور رو دارم. اگه مشکلتون حل شده لطفا منم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، milash گفته است :

با سلام 
این گزینه که فرمودین در افزونه رنک مث بنده فعال هست ولی بازم این ارور رو دارم. اگه مشکلتون حل شده لطفا منم راهنمایی کنید

البته در ریچ اسنیپ گوگل این خطا را نشان میده ولی کار دیگری که کردم این بود نظرات را باز کردم و امتیاز به هنگام نظر دادن را ازاد کردم. بعد به گوگل درخواست بررسی مجدد دادم و گوگل ارورها رو برداشت

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...