رفتن به مطلب

چگونگی تغییر استایل هر برگه در هر زبان

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر به همگی

جست و جوی زیادی در مورد چند زبانه کردن سایت کردم و همونطور که در موضوعات قبل به کاربران گفته شده بود WPML CMS بهترین افزونه برای ترجمه وردپرس و ووکامرس بود. به راحتی برای هر برگه و تایپ پست و .. با این افزونه میشه ترجمه دلخواه رو وارد کرد. دو سوالی که جوابشو نتونستم پیدا کنم 

1- بر فرض مثال یک برگه رو به انگلیسی ترجمه کردیم. چه باید کرد که در صفحه ترجمه شده وقتی روی لینک (مثلا تماس با ما) کلیک کرده میشه , اتوماتیک به صفحه تماس با ما نسخه ی انگلیسی انتقال داده بشه ؟ یعنی طوری باشه که وقتی یکی نسخه ی انگلیسی برگه رو  انتخاب  میکنه , دیگه نیازی نباشه برای هرصفحه دوباره روی ترجمه به انگلیسی کلیک کنه.

2- بر فرض مثال من یک برگه با المنتور ساختم ; چطور میشه برای هر ترجمه ای که با WPML در هر برگه ایجاد کرد , استایل مربوط به اون زبان رو عوض کنم؟ (مثلا یک برگه به زبان انگلیسی ترجمه کردم اما میخوام بعضی موارد در برگه رو طوری تغییر بدم که اون تغییرات تنها برای مشاهده کننده های نسخه ی انگلیسی قابل مشاهده باشه )  اگر برای اینکار نیاز به افزونه مکملی هم بود ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...