رفتن به مطلب

مشکل در گوگل وبمستر قسمت Crawl Errors

saeedsaeed

پست های پیشنهاد شده

یکی از همین ادرس هایی که الان عکسش رو بالاتر دادید رو باز کنید. بعد ایتجا قرار بدید. کپی و پیست...

لینک به ارسال

دیگه چی بگم :D

آقا مثلا آدرس زیر 404 میشه:

test.com/happey-new-year

شما یک آدرس که 404 شده و مشکل دارید رو بدید اینجا

لینک به ارسال

ببینید این مشکل nofollow با not found کاملا فرق میکنه .

توی ارور اولی که فرمودید گوگل به شما اخطار داده که تعداد no follow های شما داره زیاد میشه . اکثر جاها رو برای ربات گوگل مسدود کردید یا گوگل اینطور برداشت کرده . توی داشبورد گوگل وب مستر میزنه که چقدر no follow دارید . عدد اون رو اینجا قرار بدید .

قسمت دوم مربوط به not found میشه . اگر شما صفحه 404 دارید نیاز به ریدایرکت نیست .( اگه ندارید کافیه یک فایل php با نام 404 در قالبتون ایجاد کنید و تم دلخواهتون رو بهش اعمال کنید . ) اگر مشکل همون یک ساعتی باشه پیوند رو تغییر دادید زیاد جای نگرانی نیست . اما اگر مشکل چای دیگه ای هست باید پیگیری کنید ببینید مشکل از کجاست (لینک های 404 رو بررسی کنید ببینید چطوری ایجاد شده)

تعداد 404 هاتونم اینجا بزارید تا بررسی شه ببینیم زیاده یا معقول به نظر میرسه - با توجه به اون یکی دو ساعتی که گفتید -

لینک به ارسال

ببینید من این مشکل(404) رو تا حدودی اشاره کردم در این پست که بر میگرده به پیونده های یکتا در وردپرس که زمانی که شما از این فرمت استفاده کنید %postname% و همچنین اگه در زمان دسته بندی یک پست مادر اون پست روه مشخص نکیید این مشکل پیش میاد....., وظاهرا مشکل ایجاد شده به دلیل یه باگه در وردپرس

اما در مورد ارور 301 که not follow رو دارم و چن روزه ذهنم مشغول کرده و هروز تعدادشم بیشتر مییشه!!!

لینک به ارسال

دوسان من بعده کلی کلنجا ر باز متوجه شدم این افزونه

Permalink Redirectتوضیحات افزونه:

Permalink Redirect ensures that pages and entries are always accessed via the permalink. Otherwise, a 301 redirect will be issued.

میاد ارور های 404 موجود رو به 301 یا همون not follow تبدیل میکنه!!!!!؟؟؟؟ چرا اخه ؟؟؟عجب افزونه ای مضخرفیه؟؟ دوسان نظری ندارن؟؟؟ :(

ویرایش شده توسط Metalika
لینک به ارسال

http://wordpress.org/extend/plugins/permalink-redirect/

http://yoast.com/wordpress/permalink-redirect/

الان توضیخات سازنده افزونه رو میخوندم فک کنم خودشم ندونه این افزونه کارش چیه!!!! :blink:

لینک به ارسال

البته افزونه کمی قدیمی شده. ولی توی توضیحات که برعکس کاری که برای شما اتفاق افتاده باید انجام بده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...