رفتن به مطلب

مشکل مهم از کار افتادن تسویه حساب ووکامرس

yayam94

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر طی گزارش شرکت هاستینگ هاس دی ال سایت من برای چندین ساعت زیر حملات DDoS attack بود و بعد از چندین ساعت متوجه شدم قابلیت ثبت سفارش در سایت از کار افتاده و امکان ثبت سفارش و محاسبه قیمت نیست

https://wp-parsi.com/support/uploads/monthly_2021_06/555.thumb.JPG.ba19f10f2ff8deff67bb8f6db4955fa1.JPG

همینطور که میبنید دکمه تسویه حساب و انتخاب درگاه غیرفعال شده

نسخه های ووکامرس و وردپرس رو دستی به نسخه های مختلف اپدیت کردم اما مشکل نشد

همچنین تمامی افزونه ها به جز ووکامرس رو غیرفعال کردم برای تست اما مشکل وجود داشت

همچنین با تعویض قالب مشکل پابرجا بود

ممنون میشم از دوستان راهنمایی کنند

لینک به ارسال

من توصیه ای که دارم چون شرکت های هاستینگ اصولا فایل پشتیبانی رو به صورت خودکار ذخیره می کنن (البته مدت زمان فایل پشتیبانی گرفتن فرق می کنه) بهتون توصیه می کنم که به شرکت هاستینگ تون تیکت بزنید که آخرین فایل پشتیبانی که قبل از این حمله گرفته شده رو روی هاست تون آپلود بکنه چون به نظر من چون خودم کار های امنیتی رو انجام میدم اگه بخواید که مشکلاتی رو که بر اثر حملات امنیتی ایجاد شدن رو حل کنید خییییییییییلی زمان بره و من برای همه سایت هایی که کار امنیت شون رو انجام میدم پشتیبان گیری روزانه میزارم تا اگه مشکلی هم بوجود اومد با اون رفعش کنم و اینکه اگه آخرین فایلی که شرکت هاستینگ تون از سایتتون دارن مدتی هست که توی اون مدت کار های مهمی انجام دادید مثل افزودن مقاله و یا فاکتور فروش هایی که توی اون مدت داشتید خیل براتون مهمه باید خود تون راه حلش رو پیدا کنید و خیلی زمان بره و مشکل (چون تجربش رو دارم میگم)

و اینکه وقتی مشکلی بعد از حملات به سایت ایجاد میشه تقریبا غیر ممکنه که اون رو برطرف کنید البته این برا کسانی هست که خیلی حرفه ای نیستند

اگه بهتون کمک کردم لطفا لایک کنید:wub:

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...