رفتن به مطلب

عدم انتشار یا ذخیره پیش نویس در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

ببخشید من یه سوال داشتم .... من یه مشکلی برام پیش اومده و اونم اینکه سایت قبلیم از بین رفت و بک آپ داشتم الان رفتم توی سرور جدید و اون بکاپ هارو برگردوندم .... الان ویرایشگر کلاسیکش از کار افتاده و کلا امکان انتشار نمیده و هیچ عکس العملی به غیر از اضافه کردن wp-post-new-reload=true به ته یو آر ال پست نمی کنه .... هر جایی که ورایشگر کلاسیک هست این اتفاق می افته مث اضافه کردن محصول یا کوپن یا acf .... یه ویدیو آپلود می کنم که توش مشخصه (لینکشو میزارم) ... خودم حس می کنم به تایم استمپ پست گیر میده ... چون به محض فشردن انتشار کادر قرمز رنگ دورتا دورش تایم پست دیده میشه .... باز ممنون میشم راهنماییم کنید  ... تمام افرونه هارو غیر فعال کردم حتی تم رو هم به حالت پیش فرض بیست بیست حوده وردپرس بردم .... ولی همچنان مشکل پا برجاست ....

https://sinasfx.com/wp-content/uploads/2021/06/simplescreenrecorder-2021-06-17_14.53.49.mkv

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر به شما دوست عزیز .... خیلی ممنون از شما .... و ممنون بابت پاسخدهی تون .... بله همشون انجام شدن ... هر گونه آپدیت مربوط به پوسته یا افزونه یا خوده وردپرس به صورت دستی اعمال شده ولی باز مشکل هست ... اینو هم اضافه کنم که مشکلی با ویرایشگر گوتنبرگ نداره ... حتی وقتی از وایراشگر کلاسیک به ویرایشگر المنتور میری ، المنتور پیغام خطا میده ولی وقتی از ویرایشگر گوتنبرگ میری به المنتور خیلی راحت المنتور لود میشه ... 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...