رفتن به مطلب

مشکل در صفحه پرداخت ووکامرس

soheilnew

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دیروز که ووکامرس را اپدیت کردم در صفحه پرداخت خطای زیر رو میده :

• متاسفانه به نظر می رسد در حال حاضر هیچ روش پرداختی برای استان شما موجود نمی باشد. در صورتیکه نیاز به کمک دارید با ما تماس بگیرید.

قبلش درست بود وروش حمل و نقل رایگان هم انتخاب میکنم بازم درست نمیشه

اخرین نسخه افزونه درگاه پرداخت را دوباره نصب کردم و کلید api هم گرفتم اما مشکل حل نشد

الان نمیتونیم سفارش بگیریم صفحه پرداخت به نوعی از کار افتاده

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

لطفا تشریف ببرید به پیشخوان - ووکامرس - وضعیت - ابزار و بعد روی گزینه به‌روز‌رسانی پایگاه داده کلیک کنید

احتمالا مشکل برطرف میشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۳/۲۷ در 11:11، Mr-Tarah گفته است :

سلام

لطفا تشریف ببرید به پیشخوان - ووکامرس - وضعیت - ابزار و بعد روی گزینه به‌روز‌رسانی پایگاه داده کلیک کنید

احتمالا مشکل برطرف میشه

سلام

انجام دادم ولی متاسفانه حل نشد

لینک به ارسال

ما 2 تا بخش مستقل داریم، یکی بخش روش های ارسال و یکی دیگه هم روش های پرداخت

اینا در عین مستقل بودن، امکان داره با پلاگینی بهم مرتبط هم بشن مثلا اگر روی ارسال رایگان کلیک کنن، فقط درگاه X نمایش داده بشه و ...

اول از همه اگر پلاگینی برای ارسال رایگان یا روش های پرداخت یا ارسال دارید رو غیرفعال کنید، خیلی از روش های ارسال رو با خود ووکامرس میشه پیاده کرد و نیازی به پلاگین نیست، بعد تست کنید

اگر پلاگینی ندارید یا غیرفعال کردید، برید سراغ روش های ارسال و پرداخت، همشون رو حذف کنید و از نو یکی یکی ایجاد کنید تا بشه تست کرد

یک نکته ای هم فراموش نکنید که حتما چک کنید، در منوی "پیشخوان - ووکامرس - وضعیت" ، قسمت عملیات برنامه ریزی شده تشریف ببرید و چک کنید که عملیات زمان بندی شده ووکامرس در حالت pending نباشه

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۳/۲۹ در 11:23، Mr-Tarah گفته است :

ما 2 تا بخش مستقل داریم، یکی بخش روش های ارسال و یکی دیگه هم روش های پرداخت

اینا در عین مستقل بودن، امکان داره با پلاگینی بهم مرتبط هم بشن مثلا اگر روی ارسال رایگان کلیک کنن، فقط درگاه X نمایش داده بشه و ...

اول از همه اگر پلاگینی برای ارسال رایگان یا روش های پرداخت یا ارسال دارید رو غیرفعال کنید، خیلی از روش های ارسال رو با خود ووکامرس میشه پیاده کرد و نیازی به پلاگین نیست، بعد تست کنید

اگر پلاگینی ندارید یا غیرفعال کردید، برید سراغ روش های ارسال و پرداخت، همشون رو حذف کنید و از نو یکی یکی ایجاد کنید تا بشه تست کرد

یک نکته ای هم فراموش نکنید که حتما چک کنید، در منوی "پیشخوان - ووکامرس - وضعیت" ، قسمت عملیات برنامه ریزی شده تشریف ببرید و چک کنید که عملیات زمان بندی شده ووکامرس در حالت pending نباشه

سلام مجدد

همه این کارهارو انجام دادم مشکل حل نشد تیکت به در گاه پرداخت هم دادم بررسی کنند ببینم مشکل از چیه

بخش عملیات برنامه ریزی شده هم چک کردم همشون تکمیل شده هست

لینک به ارسال

احیانا با استفاده از پلاگین یا کد، فیلدهای صفحه پرداخت رو ادیت نکردید؟ مثلا آدرسی که به صورت پیشفرض 2 خطی هست رو تک خطی یا مثلا فیلد شماره موبایل یا ... اضافه یا کم نکردید؟

یک مورد مشابه شما داشتم که با کد این اتفاق افتاده بود، بعد برای بعضی از کاربرها، آدرسشون درست سمت سرور ارسال نمی شد برای همین وردپرس هم بهشون خطا می داد که با برگشت به حالت اولیه مشکل برطرف شد.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...