رفتن به مطلب

درخواست کمک برای افزونه بیعانه ووکامرس

soheilnew

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر

ما در سایتمون محصولات خانگی داریم و بتازگی داره کم کم سفارش ثبت میشه ولی مشکل تسویه حساب دارم

نیاز داریم که از افزونه های بیعانه استفاده کنیم

دو سه تا افزونه نصب کردیم اما نحوه کار و پیکر بندی ان هارو درست نتونستیم انجام بدیم و یا شاید اون چیزی که میخواستیم نبود

ما نیاز به افزونه ای داریم که بتونیم براش درصد تعیین کنیم مثلا 5 درصد هزینه محصول بصورت انلاین پرداخت بشه و در صفحه محصول کاربر بتونه ببینه که راحت خرید کنه

لطفا هر کسی در این زمینه تجربه داره و قبلا کار کرده راهنمایی کنه کارمون خیلی گیره

لینک به ارسال

سلام

من 2 تا پیشنهاد دارم شاید کار راه انداز باشه، توی قسمت توضیحات کوتاه محصول که معمولا توی قالب های ووکامرسی، روی قیمت قرار می گیره قیمت اصلی کارا رو وارد کنید

بعد در قسمت قیمت محصول، همون مبلغ بیعانه رو وارد کنید و در توضیحات قیمت بنویسید این مثلا 10 درصد یا 5 درصد قیمت اصلی محصول هست

از طرفی هم می تونید قیمت محصول رو وارد کنید اما به صورت متغیر، یعنی هم قیمت محصول کامل و هم قیمت محصول با میزان درصد مشخص

اینجوری هر کاربر اگر خواست می تونه قیمت کامل یا قیمت بیعانه رو انتخاب و پرداخت کنه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

سلام

من 2 تا پیشنهاد دارم شاید کار راه انداز باشه، توی قسمت توضیحات کوتاه محصول که معمولا توی قالب های ووکامرسی، روی قیمت قرار می گیره قیمت اصلی کارا رو وارد کنید

بعد در قسمت قیمت محصول، همون مبلغ بیعانه رو وارد کنید و در توضیحات قیمت بنویسید این مثلا 10 درصد یا 5 درصد قیمت اصلی محصول هست

از طرفی هم می تونید قیمت محصول رو وارد کنید اما به صورت متغیر، یعنی هم قیمت محصول کامل و هم قیمت محصول با میزان درصد مشخص

اینجوری هر کاربر اگر خواست می تونه قیمت کامل یا قیمت بیعانه رو انتخاب و پرداخت کنه

ممنون روش های جالبی بودن

اگر راه حلی نتونم پیدا کنم از این روش استفاده میکنم

افزونه WooCommerce Deposits - Partial Payments Plugin را نصب کردم عالیه مطابق اون چیزیه که میخوام ولی نمیدونم چرا در فرم تسویه اعمال نمیشه

هر کدوم یه جاشون مشکل داره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...