رفتن به مطلب

حذف کردن بخش پرداخت داخل صفحه cart

m.salimi

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید من یک مشکل برام به وجود اومده که نمی تونم برای حذف کردن این بخش از صفحه cart ووکامرس کد نویسی کنم و توی اینترنت هم هر چقدر گشتم نبود. من چون سایتی که دارم میزنم خرید اینترنتی نداره و فقط ووکامرس بعنوان ویترین محصولات هست می خوام بخشی نداشته باشه با عنوان پرداخت یا همچین چیزی

ممنون از وردپرس پارسیimage.jpgاینم عکس اون بخشیه که می خوام حذفش کنم

لینک به ارسال

سلام

داخل فانکشن قرار بدید

remove_action( 'woocommerce_after_shop_loop_item', 'woocommerce_template_loop_add_to_cart');
remove_action( 'woocommerce_single_product_summary', 'woocommerce_template_single_add_to_cart', 30 );
add_filter( 'woocommerce_is_purchasable', '__return_false');

لینک به ارسال

خیلی ممنون

نه می دونید من می خوام از ووکامرس برای کاری استفاده کنم که هم نمایش محصولاتمه هم که اون افزودن به سبد خرید به جای نشان کردن باشه مثل گزینه نشان کردن سایت دیوار که نمیشه خرید کرد ولی میشه توی سبد خرید رو نگاه کرد و من میخوام از سبد خرید به عنوان یک مکانی که محصولاتی که نشان شدن رو اونجا نشون بده و این گزینه ای که توی عکس گذاشته بودم که آخر متنم باز میذارم رو که شامل بخش اقدام به پرداخت و قسمت بالاش که مجموع قیمت ها رو نشون میده و قسمت کد تخفیف رو حذف کنمScreenshot-56.png

ممنون

لینک به ارسال

سلام

داخل فایل فانکشن قالب قرار دهید ، دکمه اقدام به پرداخت حذف می شود

remove_action( 'woocommerce_proceed_to_checkout','woocommerce_button_proceed_to_checkout', 20);

ویرایش شده توسط zarcod
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، m.salimi گفته است :

میشه لطفا کمکم کنید تا قسمت قیمت کل و مجموع رو هم حذف کنم؟

ممنون

به فانکشن اضافه کنید

remove_action('woocommerce_cart_collaterals', 'woocommerce_cart_totals', 10);

لینک به ارسال

سلام

1. افزونه ووکامرس فارسی رو از مخزن نصب کنید و در تنظیمات افزونه گزینه (تماس برای قیمت) رو فعال کنید

2. برگه های سبدخرید و تسویه حساب رو حذف کنید

3.لینک یکی از محصولات رو ارسال کنید تا کد css حذف متن (تماس برای قیمت) رو بنویسم و ارسال کنم

با این روش بصورت کلی بخش سبدخرید و تسویه حذف خواهند شد.

لینک به ارسال

https://wp-parsi.com/support/topic/60915-پیام-این-صفحه-ریسپانسیو-نیست-در-google-mobile-test/

سلام ببخشید میشه یک نگاه به سوال من بندازین؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...