رفتن به مطلب

مشکل در ورود به حساب با اعداد فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، من از ووکامرس برای فروش محصول و غیره و از دیجیتس برای ثبت نام و تایید شماره استفاده میکنم، ولی تیک گزینه ی “انتقال صفحه کاربری ووکامرس به صفحه لاگین دیجیتس” رو برداشتم تا تا از فرم استایل داده شده توی سایتم استفاده بشه نه فرم های خود دیجیتس.
منتهی گویا دیجیتس یا وردپرس، با اعداد فارسی برای قسمت شماره موبایل مشکل دارن، و تا جایی که متوجه شدم، دیجیتس توی فرم های خودش، با این موضوع مشکلی نداره، ولی خارج از فرم خودش به مشکل بر میخوره با اعداد فارسی، بنا بر این من توی صفحه رجیستر و لاگین سایتم، اگر از اعداد فارسی توی قسمت شماره موبایل استفاده کنم، خطای نامعتر بودن شماره رو میده. حالا من میخوام مشتری هم بتونه با کیبرد فارسی و هم انگلیسی شمارش رو وارد کنه، این مشکل راه حل خاصی داره؟ یا باید برنامه نویسی بشه؟
دقت کنید، نمیخوام یه لیبل برنم و بگم صرفا با اعداد انگلیسی، میخوام مشکل به طور کل حل بشه
ممنونم.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...