رفتن به مطلب

خطا در ووکامرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب.

سایتم رو بتازگی بالا آوردم (دولوپر نیستم و اطلاعات اولیه‌ای دارم، وردپرس نصب کردم) و هنوز دیتایی روی سایت نیست فقط تم نصب کردم و افزونه‌ها رو از داخل مخزن اصلی وردپرس نصب کردم و درحال تنظیمات اولیه هستم. اما مشکلی که در همین مراحل ابتدایی وجود داره اینه که سایت با بروزر موبایل بالا نمیاد و ارور صفحه سفید وردپرس میده (پیوست) .. همه افزونه‌ها رو غیرفعال کردم با فعال کردن یکی یکی افزونه‌ها متوجه شدم ووکامرس مشکلی داره (افزونه‌ها رو فقط از مخزن اصلی وردپرس نصب میکنم) یعنی فقط زمانی که ووکامرس فعاله این مشکل پیش میاد. با هاست تماس گرفتم گفتند که سایتت منابع (رم و سی‌پی‌یو) زیادی مصرف میکنه .. هاست که جواب بی ارتباطی بهم داد گفت باید سرویسم رو ارتقا بدم .. اما خطاها رو رفتم دیدم: 

/public_html/wp-includes/formatting.php on line 4315

$url = str_replace( ' ', '%20', ltrim( $url ) );

نیاز به راهنمایی دارم برای رفع این مشکل. 

Screenshot_20210609-182512_Chrome.jpg

لینک به ارسال

سلام مجدد. متوجه شدم افزونه wp statistic با woocommerce تداخل داره و اینکتیو کردم و سایت درست شد. تداخل رو چطور میتونم برطرف کنم؟ 

ویرایش شده توسط saeidaspr
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...