رفتن به مطلب

تبدیل وردپرس به نرم افزار کتابداری

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک کتابدار هستم ، میخواهم وردپرس ام رو تبدیل کنم به نرم افزار مدیریت کتابخانه که کاربران بتونن برن اونجا و ثبت نام کنن ، بعد با مراجعه به کتابخانه حضوری کتاب خودشون رو انتخاب و دریافت کنند و من در سیستم ثبت کنم ، آیا راهی هست ؟

لینک به ارسال

سلام

شما بیشتر از سایت نیاز به یک CRM مرتبط با کتابخانه دارید

اما ساده ترین راهی که میشه برای این کار روی وردپرس پیاده سازی کنید اینه که سایتتون رو شبیه به فروشگاه های آنلاین پیاده سازی کنید، بعد وقتی هر کدوم از اعضایی که در سایت عضو شدند حضوری مراجعه کردند، شما براشون یک سفارش به نامی که در سایت ثبت کردند، ایجاد کنید، اینجوری هم توی پروفایلشون مشخص میشه که چه کتابهایی رو گرفتند و هم موجودی کتابخونتون رو دارید و هم می تونید گزارش بگیرید که چه کتاب هایی دست چه افرادی هست یا برعکس

لینک به ارسال

در در ۱۴۰۰/۳/۱۹ در 15:53، Mr-Tarah گفته است :

سلام

شما بیشتر از سایت نیاز به یک CRM مرتبط با کتابخانه دارید

اما ساده ترین راهی که میشه برای این کار روی وردپرس پیاده سازی کنید اینه که سایتتون رو شبیه به فروشگاه های آنلاین پیاده سازی کنید، بعد وقتی هر کدوم از اعضایی که در سایت عضو شدند حضوری مراجعه کردند، شما براشون یک سفارش به نامی که در سایت ثبت کردند، ایجاد کنید، اینجوری هم توی پروفایلشون مشخص میشه که چه کتابهایی رو گرفتند و هم موجودی کتابخونتون رو دارید و هم می تونید گزارش بگیرید که چه کتاب هایی دست چه افرادی هست یا برعکس

متشکرم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...