رفتن به مطلب

نحوه ساخت لینک افزودن به سبد خرید ووکامرس؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران

من برای ووکامرس میخوام لینک افزودن به سبد خرید ایجاد کنم. یعنی به جز دکمه پیشفرض خودش میخوام لینک افزودن به سبد خرید ایجاد کنم و در اینستاگرام توی بایو پیجم بزارم

رفتم سرچ کردم دیدم همه سایتها گفتن که چنین کاری کنم:

https://site.com?add-to-cart=id

خب من دقیقا جای سایت دات کام. اسم سایت خودمو میزارم و قیمت ای دی هم، آی دی محصولم رو میزارم. ولی مشکلی که هست اینه که وقتی این لینک رو توی آدرس بار مرورگر میزنم، سایت خودکار ریدایرکت میشه صفحه اصلی و در عین حال محصول به سبد خرید اضافه شده

یعنی قاعدش اینه که این بیاد مستقیم صفحه سبد خرید و یا تسویه حساب رو نشون بده. ولی میاد صفحه اصلی رو لود میکنه و محصول هم به سبد خرید اضافه شده

همه مدل تنظیمات پیکربندی ووکامرس هم دست کاری کردم که محصول به سبد خرید اضافه بشه نشه همه کار کردم.

اومدم صفرتاصد وردپرس رو پاک کردم و از اول نصب کردم و قالب جدید گذاشتم. بازم درست نشد که نشد. چند سال پیش یادمه اینکار رو به راحتی انجام میدادم. فکر میکنم ووکامرس بروزرسانی شده و توابعش عوض شده درسته؟

ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه مرسی

لینک به ارسال

سلام

در بخش پیکربندی ووکامرس در تب محصولات: گزینه انتقال به برگه سبد خرید بعد از «افزودن به سبد» رو فعال کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...