رفتن به مطلب

ساخت اتومات لینک کوتاه مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
دوستان من در وردپرس به یه مشکلی خوردم که نمیتونم حلش کنم خوشحال میشم اگر کمکم کنید تا بتونم حلش کنم.

من میخوام واسه یه سایت خبری یه بخشی درست کنم که به صورت اتومات لینک اون خبر رو کوتاه کنه و در پایین خبر نشون بده چجوری میتونم اینکارو انجام بدم؟

لینک به ارسال

سلام

تمامی پست های وردپرس (شامل نوشته ها و محصولات و برگه ها و ...) همشون یک ID دارند که شما می تونید به صورت لینک کوتاه در انتهای آدرس سایتتون و با یک ساختار ساده، اون آی دی رو اضافه کنید تا لینک بشه به محصولاتتون (یعنی عملا تمامی محتواهای وردپرسی یک شورت لینک دارند مثل domain.com/?p=ID)

من سرچ کردم نتونستم پلاگینی پیدا کنم اما باید باشه چون خیلی قابلیت عجیبی نیست و احتمالا تا الان پلاگینشو ساختند

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Mr-Tarah گفته است :

سلام

تمامی پست های وردپرس (شامل نوشته ها و محصولات و برگه ها و ...) همشون یک ID دارند که شما می تونید به صورت لینک کوتاه در انتهای آدرس سایتتون و با یک ساختار ساده، اون آی دی رو اضافه کنید تا لینک بشه به محصولاتتون (یعنی عملا تمامی محتواهای وردپرسی یک شورت لینک دارند مثل domain.com/?p=ID)

من سرچ کردم نتونستم پلاگینی پیدا کنم اما باید باشه چون خیلی قابلیت عجیبی نیست و احتمالا تا الان پلاگینشو ساختند

اگه شورتکد id نوشته منظورتون هست در تایپیک زیر مطرح کردم , راهنمایی کردن دوستان:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...