رفتن به مطلب

بدترین هاست های ایران

پست های پیشنهاد شده

سلام.

دنبال هاست با سرعت و پشتیبانی خوب میگردم.

اول از همه تجربه خودم رو بگم که از شرکت میزبانفا اصلا و اصلا و اصلا هاست نخرید.

همه پنلاش یه سرعته و هیچ فرقی با هم ندارن.

دوما سرعت لود بسیار پایینی داره و وقتی به مشکل میخوری پشتیبان ها در 100 درصد مواقع میگل مشکل از بهینه سازی سرعت سایت هستش و هیچ جواب دیگه ای نمیدن جز اینکه آخرش یه لینک از مقالات خودشونو بفرستن بگن برو اینو بخون مشکلت رو برطرف کن.

از طرفی بهشون که تیکت میزنی میگن برو با برنامه نویس مشورت کن مشکلت رو حل کن؛ اصلا نمیپرسه تو برنامه نویس هستی یا پشتیبانی یا خدایی!!!!! فقط میگه حتما با برنامه نویس مشکلت رو در میون بزار ... آی به آدم فشار میاد.

سوما پشتیبانی تلفنی نداره و فقط وقتی تلفن میزنی پاسخگوی اون خط میگه الان میگم تو تیکت جوابتونو بدن.

میهن وردپرس رو هم که قبلا گرفتم خاطره خوبی ازش ندارم و دوستانم هم خاطره جالبی ازشون ندارن.

خالا به من بگید از میون ارایه دهنه های هاست هایی که میخوام بگم کدومشون خوبن ؟

سون هاست؟

پارس وی دی اس؟

نت افزار؟

وب رمز؟

اگر تجربه خوب یا بدی هم از ارایه دهنده های هاست دارید معرفی کنید تا هم من هم بقیه بدونن از کجا هاست مناسب تهیه کنن.

لینک به ارسال

من سالهاس که نت افراز دارم جدیدا یک سالی هم هست چندتا هاست ایران ازش دارم بدون ایراد بوده واقعا همه چی درست کار میکنه

سون هاست هم دارم چندتایی یه سری ایرادات و داون تایم هایی داشته ولی خب پیگیر بودن و پاسخگو

لینک به ارسال

هاست با کیفیت میخوای؟ سریع هم باشه؟ پشتیبانیش سریع باشه؟

از هاست دی ال هاست بخر!

شک نکن! سایت ما با 60 تا افزونه و 700 مگ دیتابیس و چند تا سابدامین به قدری روی هاست های اشتراکیشون سریعه که آدم فکر میکنه سرور اختصاصیه :huh::D

لینک به ارسال

سلام

من یه شرکت طراحی وبسایت دارم و تقریبا 8 سالی میشه که تو این حوزه دارم کار می کنم. با اکثر شرکت های هاستینگ ایرانی هم کار کردم. بعضی شرکت ها اوایل فعالیت خوب بودن به مرور ضعیف شدن و بعضی ها هم مشکلات خاص خودشون رو دارن. من به شخصه تجربه همکاریم با بعضی ها رو میگم.

در مورد میزبان فا باید بگم که اوایل با قیمت بسیار خوب مشتری زیاد جذب کرد. الان بسیار زیاد سرویس فروخته و به میزان فروشش توانایی ارائه خدمات نداره + اینکه چندین بار به خاطر مشکل زیرساخت ضررهای زیادی به مشتریانش زده.

هاست دی ال قطعا یکی از بهترین انتخاب ها تو ایرانه. پشتیبانی و خدماتش بی نظیره ولی فقط به یک سری سایت با شرایط خاص سرویس میده. الانم که دیگه تا آخر سال 1400 سرویس برای فروش ندارن. یعنی در حقیقت تعداد کمی مشتری قبول می کنن ولی با خدمات بسیار عالی و پشتیبانی دقیق.

ایران سرور هم شرکت بزرگ و خوبیه. پشتیبانی شون هم خوبه. ولی بازم مشکل زیرساخت و قطعی تازگی ها زیاد توی سرویس هاشون داره دیده میشه.

در کل زیرساخت کشور چون ضعیفه شما قطعی رو همه جا خواهید دید. اگه بخواید کلا قطعی نداشته باشید و خدمات خوب هم بگیرید قطعا پارس پک بهترین انتخابه. چون سرویس کلود ارائه میده پشتیبانی ش هم بی نظیره.

نت افراز و آبتین وب و فراسو و هاست نگار و برتینا و بقیه شرکت ها هم کیفیت سرویس هاشون در حد استاندارد هست و خدمات نرمالی میدن ولی مشکل زیرساخت تو این شرکت ها هم دیده میشه.

در کل من بعد از 8 سال انتخابم پارس پکه. الان یک ساله که داریم کار می کنیم باهاشون و هنوز مشکلی ندیدم.

لینک به ارسال

سلام

wp-parsi داره از سینداد استفاده میکنه که حجم بازدید انجمن هم مشخصه

به نظر کیفیت خوبی دارن البته این مورد رو جناب گرانسایه بیشتر می تونن راهنمایی کننن من به شخصه تجربه همکاری ندارم

لینک به ارسال

میهن وب هاست داشتم خیلی مزخرف بود

پشتیبانیشون هم خیلی حوصله پاسخگویی نداشتن

الان هاست وردپرس سون هاست گرفتم خیلی راضی ام هم سرعت سایت خوبه و هم پشتیبانیشون

قیمتاشون هم مناسبه نسبت به هاستای دیگه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...