رفتن به مطلب

عدم نمایش صفحه اصلی در قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام. من هم در قالب فارسی و هم قالب انگلیسی نمی تونم صفحه اصلی را ببینم. فایل درون ریز هم نصب کردم. ولی نمی دانم چه تنظیماتی انجام دهم که شکل و شمایل صفحه اصلی قالب را ببینم. در قسمت سفارشی سازی هم فقط نمای صفحات دیگر قالب را می بینم ولی نمای صفحه اصلی که با صفحات دیگر تفاوت دارد را نمی بینم. 

راهنمایی می فرمایید از کدام قسمت می توانم آن را فعال کنم؟ و روی آن تغییرات خودم را اعمال کنم.

در پیشخوان وردپرس

لینک به ارسال

شکل و شمایل صفحه اصلی با سایر صفحات قالبی که دانلود کردم متفاوت است. ولی در سفارشی سازی طرح صفحات دیگر قالب نشان داده می شود. و چیدمان صفحه اصلی را نمی توانم پیدا کنم.

خطا نمی دهد. 

یعنی در دموی قالب در صفحه اصلی چیدمان ها به صورتی هستند که در صفحات دیگر اینگونه نیستند. این چیدمان را در تنظیمات یا سفارشی سازی قالب نمی توانم ببینم . 

لینک به ارسال

خب الان متوجه شدم

خیلی از قالب ها اینکارو انجام میدن که با درون ریزی یه برگه جدید براتون ایجاد می کنن که باید اون برگه رو تنظیم کنید برای صفحه اصلیتون

اول برگه های سایت رو چک کنید ببینید برگه جدیدی براتون ایجاد شده

این مورد رو هم چک کنید اگر برگه ای نبود خودتون یک برگه بسازید و قسمت  قالب برگه رو چک کنید ببینید موردی برای صفحه اصلی وجود داره یا نه

اگر با این موارد مشکلتون حل نشد پیام خصوصی بدید تا چک کنم براتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...