رفتن به مطلب

سلام درمورد کد های جاوا اسکریپت سوال داشتم

پست های پیشنهاد شده

الف ) ببخشید من به یه فیلد یا همون input یه ایدی دادم تو جاوا بعد میخوام یه شرطی بذارم که اگر کسی توی این فیلد عدد 10 رو وارد کنه عدد 10 برابر با عدد3 یا کسی عدد 20 رو وارد کنه برابر با 7 اینطوری میخوام چند تا عدد بنویسم که اقا کسی این عدد ها رو وارد فیلد کرد هر کدوم از این عدد ها برابر با یه عدد دیگه باشن از چه کدی استفاده کنم
حالا برای اینکه بهتر بفهمید یه مثال بزنم این فیلد برای این ساخته شده که قیمت یه شیلنگ رو بر اساس طول اون مشخص کنه حالا من میخوام وقتی توی فیلد یکی بنویسه 10 متر خوب 10 متر برابر با 1 یورو باشه پس من یه کدی میخوام که کده بگه اگر توی این فیلد عدد 10 وارد شد عدد 10 برابر است با 1

خب اگه برای این کدی پیدا کردید بگید ولی پیدا نکردید ببینید برای اینی که پایین مینویسم گزینه ب پیدا میکنید

ب ) من یه فیلد دارم که توش ارتفاع پرده رو مشتری وارد می کنه خب عدد های مجاز هم از 100 تا 300 هست یعنی ارتفاعی که وارد فیلد میشه بین این دو عدد خب من یه کدی میخوام که به 100 هر ده تایی که اضافه شد به من عدد یک رو بده برای مثال یکی از مشتری ها عدد 110 رو نوشت به من باید عدد 1 رو بده یا یکی  عدد 300 رو وارد کنه به من باید عدد 20 رو بده و اگه هم کسی عدد رندی نزد مثلا 115 باید 1 بده نه 2 یا یه مثال دیگه کسی عدد 158 رو وارد کرد باید عدد 5 رو بده نه 6 همچین کد جاوا اسکریپتی می تونیم بنویسیم اگه میتونیم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...