رفتن به مطلب

اخطار موجودی انبار در صفحه محصول

timsar456

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر

من تو سایت وقتی برای محصولات موجودی انبار مشخص میکنم، مثلا محصول X دارای 5 موجودی هست، موقعی که کاربر وارد صفحه محصول میشه میتونه تعداد محصول که به سبد خرید اضافه کنه رو انتخاب کنه. ولی مشکل اینجاست که میشه عدد بیشتر از موجودی انبار انتخاب کرد که اونموقع سایت یه اخطار انگلیسی میده(تصویر رو هم گذاشتم)

capture_tfff.jpg

این اخطار وقتی ظاهر میشه که دکمه افزودن به سبد خرید زده میشه

من میخوام یا این عدد فقط تا مقدار موجودی بالا بره یا اینکه این اخطار رو ترجمه کنم. راهش چیه؟

لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۳/۶ در 13:13، timsar456 گفته است :

سلام و وقت بخیر

من تو سایت وقتی برای محصولات موجودی انبار مشخص میکنم، مثلا محصول X دارای 5 موجودی هست، موقعی که کاربر وارد صفحه محصول میشه میتونه تعداد محصول که به سبد خرید اضافه کنه رو انتخاب کنه. ولی مشکل اینجاست که میشه عدد بیشتر از موجودی انبار انتخاب کرد که اونموقع سایت یه اخطار انگلیسی میده(تصویر رو هم گذاشتم)

capture_tfff.jpg

این اخطار وقتی ظاهر میشه که دکمه افزودن به سبد خرید زده میشه

من میخوام یا این عدد فقط تا مقدار موجودی بالا بره یا اینکه این اخطار رو ترجمه کنم. راهش چیه؟

سلام

احتمالا با پلاگین Loco Translate بتونید این متن رو تغییر بدید.

https://fa.wordpress.org/plugins/loco-translate/

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، mr-programer.ir گفته است :

سلام

احتمالا با پلاگین Loco Translate بتونید این متن رو تغییر بدید.

https://fa.wordpress.org/plugins/loco-translate/

اگه بتونید توضیح بدید دقیقا چطور ممنون میشم. چون نمیدونم این ارور از طرف خود ووکامرسه یا یکی از افزونه ها یا خود قالب. و نحوه کار با افزونه loco رو هم درست بلد نیستم

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، timsar456 گفته است :

اگه بتونید توضیح بدید دقیقا چطور ممنون میشم. چون نمیدونم این ارور از طرف خود ووکامرسه یا یکی از افزونه ها یا خود قالب. و نحوه کار با افزونه loco رو هم درست بلد نیستم

وقتی افزونه رو نصب میکنید در قسمت افزونه ها زیر هر افزونه یک لینک ترجمه قرار میگیره که با کلیک روش میتونید متن های اون افزونه رو تغییر بدید

برای قالب هم میتونید همین کار رو انجام بدید 

لینک به ارسال

این پیام ارتباطی به وردپرس و پوسته و... نداره، متن پیشفرض HTML5 هست برای فیلد number. فقط با js میتونید تغییرش بدید. اینجا میتونید در موردش بخونید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...